Ми рекомендуємо

Новинки

    Що ми знаємо про острів Тайвань. Він відділений від материка Тайваньскою Протокою. Португальці відвідавши цей острів 1582 року дали йому поетичну назву «Ilha Formosa» — що означає «Прекрасний Острів» за його чарівність і красу — і ця назва абсолютно заслужено. Найбагатша флора і фауна острова роблять його справжній маленьким раєм, немов спеціально створеним природою для людини.

    Однак спочатку в цьому «раю» був відсутній один важливий компонент — чай, який, як виявилося, на острові не росте. Саме китайці вирішили це виправити в XVII столітті та завезти cаджанці кущів "camellia sinensis" китайської провінції Фуцзянь на острів, щоб почати вирощувати настільки улюблений ними вже протягом багатьох століть чай. Чайні саджанці прижилися, і чаївництву острова Тайвань було покладено початок.

...

Інтернет-магазин чаю Gtea.

    З самого початку нашої діяльності, Інтернет-магазин чаю Gtea поставив для себе мету познайомити Вас з натуральною продукцією острова Тайвань. Ми поставляємо унікальні сорти високоякісного чаю і чайний посуд. Наше завдання дозволити Усім шанувальникам чаю в Україні спробувати та відчути унікальність цієї продукції.

    Ми постійно шукаємо унікальні новинки, щоб з радістю поділиться ними.

Купити чай в нашому магазині

    В Інтернет-магазину чаю Gtea представлені як базові, так і унікальні сорти чаю, які вже багато років, постійно стають переможцями престижних конкурсів, як на Тайвані, так і далеко за його межами.

    "Майстерність виробників дозволяє справжнім "ЧАЕВЕДАМ"оцінити кращі сорти тайваньського чаю".

    Протягом декількох століть сімейні господарства займаються розведенням популярних сортів чаю, і в цьому вони досягли небувалих висот — стали справжніми професіоналами. Процес вирощування і виробництва чаю вже давно став для них не просто роботою, а сенсом життя, їх призначенням.

Який вибрати чай

    Асортимент чаю в нашому магазині містить в собі такі сорти як Чорний чай, Зелений чай, Улун (Оллонг), Шу Пуери та Шен Пуери. Ви завжди можете порадувати себе і близьких купивши свіжі та ароматні чаї.

    "У нас підібрана чудова колекція чайних Шедеврів".

    Родзинкою нашого магазину є чаї з натуральною ароматизацією квітів, трав і соками фруктів: «Улун з персиком» «Улун з маракуї» «Чорний чай з Лічі» «Улун з грейпфрут». А також набирає популярність «Синій чай — Анчан», улун з клітора трійчастого (синя тайська орхідея), відомий своїм унікальним кольором і корисними властивостями.

    Звичайно неможливо обійти та традиційні китайські чаї: «Шу і Шен Пуери», таких відомих фабрик як «Куньмінской фабрика CNNP», «Чайний завод Менхай Исин». На сьогодні це чаї з плантацій які вже існують жоден рік і зарекомендували себе як преміальні на загальному тлі. Тому сьогодні на ринку важливо купити справжній оригінальний Пуер.

    Наші тайваньські партнери є гарантами якості та справжності китайських пуерів. Це пов'язано з тим що їх професійні зв'язки з материковими чайними виробниками, а найчастіше сімейні зв'язки створюють для нас ключ гарантії стабільних постачання та оригінальності чаю.

    "Ми постійно працюємо над тим, щоб було чим Вас здивувати та порадувати!".

Ідеальне рішення для подачі та заварювання чаю.

    Щоб оцінити справжній смак і аромат хорошого чаю недостатньо його просто купити, але також необхідно правильно підійти до його заварювання. Перш за все це "правильна вода" і "правильний посуд". Для вирішення цього завдання ми підібрали скляну чайний посуд, виготовлену з жароміцного, боросилікатного скла. Ручна обробка та ідеальне за своїми властивостями скло дозволяють створювати ідеальні поєднання для заварювання чаю і чаювання.

    "Заварити чай просто — але, важливо знати як!".

Який вибрати чайний посуд.

    Компанії Yama Glass — один зі світових лідерів у виробництві посуду для чаю та кави максимально доповнюють асортимент нашого інтернет-магазину, що дозволяє надати весь комплекс для заварювання чаю та естетичного чаювання. Yama Glass виробляє боросилікатне жаростійке скло ручної роботи, воно абсолютно не має домішок, завдяки чому воно залишається ідеально прозорим. Крім цього скло є вогнетривким, що дозволяє йому витримувати високі температури.

    Компанії EILONG — також світовий лідер виробництва чайного посуду приємно здивує будь-кого. М'які тони, втілені в порцеляні та кристально чистому склі — унікальне поєднання, викликає масу непередаваних емоцій. Витонченість кожної лінії, шикарний зовнішній вигляд і справді міцна конструкція роблять посуд для чаювання EILONG одним з кращих пропозицій на ринку.

    Ми намагалися підібрати тільки унікальну чайний посуд і зробили її неодмінною частиною асортименту нашого магазину. Якість і краса виробів не залишить Вас байдужими, а чаювання буде незабутнім!

Унікальні подарункові набори.

    Наш магазин також пропонує унікальну можливість самим зібрати подарункові набори. Ви самі можете скомпонувати подарунок виходячи зі смакових переваг і побажань вибираючи чай в тій чи іншій комплектації. Такий подарунок буде не тільки практичним, але і зі смаком.

    Зв'язавшись з нами, ми допоможемо підібрати оптимальні рішення для подарунка. Це може бути як подарунок для близької та коханої людини, так і для корпоративних і бізнес подарунків з індивідуальним підходом.

    Турбота про кожного клієнта — для нас єдиний і беззаперечний пріоритет.

    "Дякуємо, що Ви з нами! Будьте з Gtea!".