Доставка


Сервіс доставки "Нова Пошта"

    Товар доставляється в зручне для Вас відділення «Нової Пошти» по всій території України. Комісію за накладений платіж оплачує Покупець. Накладений платіж становить 20 грн. + 2% від вартості замовлення. Термін доставки: 1-3 дня з моменту підтвердження замовлення.

    Вартість: доставка по тарифам перевізника.

    Якщо сума замовлення перевищує 1000грн. то доставка БЕЗКОШТОВНО.

    Посилки зберігаються на відділеннях Нової Пошти безкоштовно протягом 8 днів, на 9 день посилки відправляються назад відправнику автоматично. Для оформлення зберігання оплачених посилок на складі (20 грн. / Добу за рахунок одержувача) просимо повідомляти менеджеру по телефону. У разі не отримання замовлень з вини одержувача та її зворотного пересилання відправнику, всі наступні замовлення будуть відвантажені по передоплаті товару і вартості доставки.

Повернення

    Відповідно до закону України Про захист прав споживачів, Ви маєте право повернути продовольчі товари неналежної якості в межах терміну придатності товару. Товар неналежної якості — це той товар, який є непридатним для використання за призначенням, бракований товар, товар, який має недоліки (недолік — це порушення обов'язкових вимог до товару), з вичерпаним терміном придатності або доставлений з порушенням цілісності упаковки. Для здійснення повернення Вам необхідно зв'язатися з менеджером нашого інтернет-магазину на протязі 14 днів з моменту отримання замовлення і повідомити про необхідність повернення товару. Повернення товару та відшкодування його вартості здійснюється протягом тижня.

Ми завжди йдемо назустріч своїм покупцям.

Потрібна порада?

Якщо вам складно визначитися з вибором, напишіть нам на пошту

Задати питання

Допомогти знайти

Якщо ви не знайшли те, що шукали, скористайтеся пошуком по магазину