Доставка


Сервіс доставки "Нова Пошта"

    Товар доставляється в зручне для Вас відділення «Нової Пошти» по всій території України. Комісію за накладений платіж оплачує Покупець. Накладений платіж становить 20 грн. + 2% від вартості замовлення. Термін доставки: 1-3 дня з моменту підтвердження замовлення.

    Вартість: 50 грн.

    Якщо сума замовлення перевищує 1000грн. то доставка БЕЗКОШТОВНО.

    Посилки зберігаються на відділеннях Нової Пошти безкоштовно протягом 4 днів, на 5 день посилки відправляються назад відправнику автоматично. Для оформлення зберігання оплачених посилок на складі (20 грн. / Добу за рахунок одержувача) просимо повідомляти менеджеру по телефону. У разі не отримання замовлень з вини одержувача та її зворотного пересилання відправнику, всі наступні замовлення будуть відвантажені по передоплаті товару і вартості доставки.

Повернення

    Відповідно до закону України Про захист прав споживачів, Ви маєте право повернути продовольчі товари неналежної якості в межах терміну придатності товару. Товар неналежної якості — це той товар, який є непридатним для використання за призначенням, бракований товар, товар, який має недоліки (недолік — це порушення обов'язкових вимог до товару), з вичерпаним терміном придатності або доставлений з порушенням цілісності упаковки. Для здійснення повернення Вам необхідно зв'язатися з менеджером нашого інтернет-магазину на протязі 14 днів з моменту отримання замовлення і повідомити про необхідність повернення товару. Повернення товару та відшкодування його вартості здійснюється протягом тижня.

Ми завжди йдемо назустріч своїм покупцям.

Потрібна порада?

Якщо вам складно визначитися з вибором, напишіть нам на пошту

Задати питання

Допомогти знайти

Якщо ви не знайшли те, що шукали, скористайтеся пошуком по магазину

Блог

Все, що ви хотіли знати про чай,
на нашому сайті!

Смотреть