Horeca - GTea


GTea запрошує до співпраці ресторанний бізнес.

    На сьогоднішній день популяризація чаю в Україні стрімко зростає. Тому ресторатори, які хочуть здивувати своїх гостей, можуть запропонувати на вибір вже не дві три позиції чаю, як було раніше, а як мінімум чайну карту з різноманітністю вибору.

    Компанія Gtea — представляє кращі чайні господарства Тайваню, які мають двохсотлітню історію створення чаїв. Ми будучи членом асоціації, здійснюємо прямі поставки від виробника і дбайливо ставимося до свого продукту, тому наш споживач знає де, ким і коли був проведений наш чай.

    У колекції чаю є як популярні сорти такі як Ассам, Сіній Чай, Чорний чай з цедрою бергамота, Фруктовий збір та унікальні такі як Габа чай, Чорний чай «Рубіновий», Те Гуань Інь, Шу Пуер 1997 го.

    Завдяки тому що у нас представлений різноманітний асортимент чаю, ми допомагаємо підібрати саме ту лінійку чаю яка буде відповідати стилю Вашого закладу. Щоб персонал ресторану зміг коректно і професійно запропонувати гостю чай і можливо, зміг відповісти на будь-які питання гостя про пропонований чаї та його властивості — ми готові проводити необхідні навчання для персоналу закладу. Ваші гості відчують професійний підхід і обізнаність персоналу закладу в чайному ремеслі.

Ефектна подача страв і напоїв — то, за що бореться кожен ресторатор.

    Завдяки унікальній подачі з використанням посуду від тайваньських майстрів Yama Glass, чаювання стане незабутнім. Чайно-кавовий сифон створить ефектне чайне шоу, яке запам'ятається гостю надовго. Крім цього він є ідеальним методом заварювання напою, тому що температура води при нагріванні даними способом не піднімається вище позначки 90 ° С і залишається «живою» Через прозорий чайник з боросилікатного жароміцного скла, гості зможуть спостерігати як розкривається чайний лист і обов'язково оцінять якість завареного чаю. Підставка зі свічкою може використовуватися як додаткове джерело м'якого світла, сприяє створенню затишку, а також підтримає ідеальну температуру чаю, що дозволить гостю розтягнути задоволення від чаювання.

HORECA GTEA

Gtea запрошує до співпраці ресторанний бізнес.

Телефон для связи: +38 050 382 07 80

Зв'яжіться з нами по пошті: Kiev@gtea.com.ua

Найсвіжіший чай Genuintea + гарна подача чаю, може стати однією з "фішок" Вашого закладу!

Потрібна порада?

Якщо вам складно визначитися з вибором, напишіть нам на пошту

Задати питання

Допомогти знайти

Якщо ви не знайшли те, що шукали, скористайтеся пошуком по магазину