Товари зі знижкою

Зелений чай Бао Чжун — Пушонг
149 грн. 175 грн.
На складі Модель: GT-001
    «Бао Чжун» чай, який поєднує в собі характеристики традиційного зеленого чаю і всі класичні властивості улуна. Така особливість купажу досягається завдяки вмілому поєднанню чайними майстрами слабкою ферментації і особливого ..
Набір для чаювання "Хвиля"
1 181 грн. 1 575 грн.
На складі Модель: GN-057
    Цей комплект стане прекрасним помічником довгими вечорами вдома і допоможе завжди мати чашечку підбадьорливого напою на роботі. Вишукана ручна робота майстрів-склодувів (а якщо бути коректними - кварцедувов) - не залишить ба..
Зелений чай з жасмином — Моли Люй Ча
149 грн. 175 грн.
На складі Модель: GT-002
    Смачний зелений чай — одне з найбільш значущих надбань в колекції будь-якого чайного гурмана або просто цінителя цього напою з багатовіковою історією. Якщо ж доповнити і так відмінний смак ще однією цікавою складовою, то сма..
Трав'яний збір з зеленим чаєм
149 грн. 175 грн.
На складі Модель: GT-003
    Збір трав з зеленим чаєм — незвичайний настій, який в будь-якому випадку заслуговує на увагу. Здавалося б, трав'яний чай варто далеко осторонь від звичних багатьом традиційних напоїв, але тут все не так однозначно. Незвичайн..
Розсипний Палацовий Шу Пуер 1997 р.
242 грн. 285 грн.
На складі Модель: GT-004
    Легендарний і всесвітньо відомий сорт китайського чаю Пуер — один з найбільш неоднозначних продуктів, які тільки можна зустріти. Деякі гурмани захоплюються ним, інші вважають позбавленим смаку і навіть огидним. Однозна..
Синій чай улун Анчан
153 грн. 180 грн.
На складі Модель: GT-005
    Анчан, Кліторія трійчаста, синя тайська орхідея — під кожним з цих назв криється одна і та ж рослина, з якого виробляють своєрідний аналог чаю, відомий завдяки своєму яскравому і насиченому синьому кольору. Настій цієї росли..
Улун Алішань
254 грн. 299 грн.
На складі Модель: GT-006
    При одній тільки згадці слова Алішань знаючі люди розуміють, що мова йде про один з кращих сортів чаю не тільки в Китаї або острівному Тайваню, а й в усьому світі. Однойменний високогірний улун вважається класикою чайного ми..
Улун Алішань Медовий
254 грн. 299 грн.
На складі Модель: GT-007
    Алішань Медовий - це дуже незвичайний і при цьому унікальний улун, Володіє пізнаваним смаком і ароматом, який вигідно відрізняє його від більшості інших гірських улунов. У сухих цифрах і фактах його можна охарактеризувати на..
Улун Східна красуня — Дун Фан Мэй Жэнь
220 грн. 259 грн.
На складі Модель: GT-008
Східна красуня — це не просто назва одного з найіменитіших і популярних тайваньських чаїв — це ціла віха в історії. Назва чаю дісталося від британської королеви Єлизавети другої, яка прийшла в захват від його унікального смаку, аромату і кольору. З..
Улун ГАБА
191 грн. 225 грн.
На складі Модель: GT-009
    Прогрес не стоїть на місці і це проявляється у всіх сферах життя людини. Навіть такий, простий на перший погляд, продукт як чай постійно вдосконалюється з метою поліпшення тих чи інших його якостей. Живе тому підтвердження —..
Улун Грушева Гора — Лі Шань
254 грн. 299 грн.
На складі Модель: GT-010
    Високогірний улун Лі Шань «Грушева Гора» — один з найзнаменитіших і шанованих на Тайвані сортів чаю. Він увібрав в себе все найкраще з того, що здатні дати чаю унікальний клімат острова Тайвань, родючий грунт, доброчинн..
Улун  Да Хун Пао
254 грн. 299 грн.
На складі Модель: GT-011
    Великий Червоний Халат. Незважаючи на той факт, що більшість найзнаменитіших китайських улунов виробляються на острові Тайвань, є приємні винятки і з материкового Китаю. Одним з найбільш відомих можна назвати чай Та Хун Пао,..
Показано з 1 по 12 із 35 (всього 3 сторінок)