Улун (Оолонг)

    Тайванські Улуни - це унікальні чаї, тому що в складових цих чаїв входить: Історія чаю, унікальна природа острова, науковий підхід у вирощуванні і обробці чайних кущів. Жоден китайський чай улун не може похвалитися такою різноманітністю смаків і ароматів, як сорти, вирощені на острові Тайвань. До цього розташовує унікальний мікроклімат, гориста місцевість, розвинена чайна культура і найважливіше - гідне всесвітнього визнання мистецтво чайних майстрів острова.

Улун Те Гуан Інь
На складі Модель: TL-500066
    Історія цього сорту налічує не одне століття. З покоління в покоління передавалися знання про те, як Ті Гуань Інь вирощувати і обробляти. Існує легенда, згідно з якою перший чайний кущ цього сорту було отримано в нагороду ві..
Улун Снігова Гора — Сюй Шань
На складі Модель: TL-500016
    Улун Сюй Шань, більш відомим під ім'ям «Снігова Гора» — один з найбільш незвичайних і цікавих високогірних улунів, які вирощують на Тайвані. Головна його особливість полягає в тому, що сорт сам по собі морозостійкий і в..
Улун Молочний — Най Сян Цзинь Сюань
На складі Модель: TL-515006
    Най Сян Цзінь Сюань — відмінний тайванський улун, більш відомий під ім'ям Золотого Квітки з Молочним Ароматом. Із самої назви відразу стає зрозумілим, що головна фішка цього чаю — легкий і ненав'язливий молочний смак, який з..
Улун з Персиком
На складі Модель: TA-300087
    Екзотичні фрукти — це завжди смачно, корисно і дуже приємно. Таке сприйняття вкоренилося в нас з самого раннього дитинства, коли все здається особливо смачним і незвичайним. Щоб хоч трохи відновити ті світлі спогади, мо..
Улун з Грейпфрутом
На складі Модель: TA-300056
    Ароматизовані чаї — особливі за своїми якостями сорти, які істотно відрізняються від більшості класичних варіацій — улунов, пуерів та ін. Смакові характеристики таких чаїв безпосередньо залежать від якості ароматизатора, йог..
Улун Грушева Гора — Лі Шань
На складі Модель: TL-500076
    Високогірний улун Лі Шань «Грушева Гора» — один з найзнаменитіших і шанованих на Тайвані сортів чаю. Він увібрав в себе все найкраще з того, що здатні дати чаю унікальний клімат острова Тайвань, родючий грунт, доброчинн..
Улун ГАБА
На складі Модель: TL-500126
УЛУН З ВИСОКИМ ЗМІСТ ГАМК     Прогрес не стоїть на місці і це проявляється у всіх сферах життя людини. Навіть такий, простий на перший погляд, продукт як чай постійно вдосконалюється з метою поліпшення тих чи інших його якост..
Улун Алішань
На складі Модель: TL-500085
    При одній тільки згадці слова Алішань знаючі люди розуміють, що мова йде про один з кращих сортів чаю не тільки в Китаї або острівному Тайваню, а й в усьому світі. Однойменний високогірний улун вважається класикою чайного ми..
Улун  Да Хун Пао
На складі Модель: TL-515055
    Великий Червоний Халат. Незважаючи на той факт, що більшість найзнаменитіших китайських улунов виробляються на острові Тайвань, є приємні винятки і з материкового Китаю. Одним з найбільш відомих можна назвати чай Та Хун Пао,..
Улун Східна красуня — Дун Фан Мэй Жэнь
На складі Модель: TL-500061
Східна красуня — це не просто назва одного з найіменитіших і популярних тайваньських чаїв — це ціла віха в історії. Назва чаю дісталося від британської королеви Єлизавети другої, яка прийшла в захват від його унікального смаку, аромату і кольору. З..
Улун Нефритовий — Цуй Юй У Лун
На складі Модель: TL-500116
    Ексклюзивний чай унікальний у всьому, починаючи з методики збору листя і закінчуючи способом ферментації. Саме до цієї категорії можна віднести відмінний тайванський чай Нефритовий, відомий також як Цуй Юй улун. Головна особ..
Улун Морозний Пік — Дун Дін
На складі Модель: TL-500096
    Якщо ви хочете спробувати дійсно незвичайний і оригінальний тайванський чай, причому за доступною ціною, то найкраще зупинити свій вибір на відомому «морозні Піке», відомому також як Дун Дін Улун. Головна особлив..
Показано з 1 по 12 із 21 (всього 2 сторінок)