Корпоративний подарунок


    На Заході, подарунок чаю виражає позитивне відношення до людини і глибоку пошану.

    Для багатьох компаній дуже важливо мотивувати своїх співробітників та видавати партнерів різними подарунками та іншими приємними дрібними речами. Особливо це актуально в канун свят — Новий Рік, Різдво та інші важливі події. Важко представити без взаємних вітань та приємних сюрпризів.

    Серед найрізноманітніших корпоративних подарків саме чай у стилізованій під логотипом бренда упаковці стане одним із найкращих рішень, причому по цілому ряду причин:

  1. Чай — це здорово і приємно! Його люблять абсолютно всі, особливо якщо мова іде про оригінальний висококласний напій від самого Тайваню. Красива та оригінальна упаковка додають якогось шарму та витримки самому подарунку, робить його ще більш значним та важливим.
  2. Крімрізних варіацій наборів чаю компанія Gtea пропонує ще і оригінальну чайний посуд ручної роботи таких виробників як Yama Glass та Eilong.
  3. Наші подарунки приходяться по душі кожного дня, при кожному елементі комплекту подарунку викликає непідробне удовлітворіння, підніме настрій та дозволе шукати єдність з компанією.

    Одними лише спільними святами справи не обійдуться, завдяки оригінальному корпоративному подарунку відмінно підходить у презентації для керівника або любого співробітника на ювілейному або професійному святі. При цьому ми гарантуємо, що ми поєднуємо оптимальний варіант за будь-яких потреб та доступного бюджету.

    Чайно-кофейний сифон, заварний чайник з термостійкого скла, чашечки з блюдами та піалами, а також такі інший додаткові аксесуари стають приємним доповненням до хорошого набору різних чаїв, яких у нашому асортименті достатньо, щоб задовольнити навіть найвищі потреби наших клієнтів!

    Ми приємно поєднуємо видати свої можливості, створивши для вас ексклюзивний набір корпоративних подарків на будь-який смак, причому строго соблюдаючи корпоративний стиль та унікальний підбір компонентів кожного подарунку. Співпраця з нами вам постійно буде подобатися, тому що саме у нас ви можете знайти оригінальні чайні продукти та аксесуари, які представлені з Тайваню та відповідають високим стандартам якості світового рівня!

    З питання корпоративних подарків дзвоніть ....

Телефон для зв'язку / Viber: +38 099 311 56 06 

Телефон для зв'язку / Viber: +38 067 378 53 68

Зв'яжіться з нами через пошту: shop.gtea@gmail.com

Потрібна порада?

Якщо вам складно визначитися з вибором, напишіть нам на пошту

Задати питання

Допомогти знайти

Якщо ви не знайшли те, що шукали, скористайтеся пошуком по магазину