Чайний посуд YAMA GLASS

    YAMA GLASS - це унікальний тайванський виробник висококласної посуду для чаювання, якого можна сміливо віднести до числа одного з кращих у світі. Обґрунтовано це не на ефемерних фантазіях, а на конкретних відгуках профільних фахівців.

    Здебільшого вони відзначають наступні особливості такого посуду:

  • Якість, рівне або вище того, що пропонують більш відомі виробники;
  • Унікальний процес виготовлення кращими склодувами;
  • Стійкість до високих температур і активному використанню;
  • Самобутній і легко впізнаваний дизайн;
  • Адекватна вартість;
  • Великий асортимент на будь-які випадки.

    Все це настільки гармонійно поєднується один з одним, що вся продукція виробництва компанії YAMA GLASS впевнено потрапляє в категорію «топ за свої гроші». Такий посуд стане відмінним подарунком для цінителів чаю, а також просто любителів гарної та вишуканою чайної посуду, здатної подарувати дійсно приємні та позитивні емоції.

Чайно-кавовий сифон Yama Glass «Premium»
4 440 грн.
На складі Модель: G-YCA-5W
    Як Ви думаєте, що потрібно для приготування справжнього, смачного і найголовніше корисного чаю? Само собою потрібен якісний чай! Але і його іноді не досить, щоб отримати дійсно приголомшливий напій! Також необхідно використо..
Скляна піала "Хвиля"
192 грн.
На складі Модель: G-YA316W
Прозрачные стеклянные пиалы Волна ручной работы выполнены из боросиликатного стекла высшего качества. Отличительной особенностью пиал от компании YAMA GLASS, является характерная высота и высокая ножка! Идеально подходят для чаепития как в компа..
Подставка под чайник с подогревом от свечи
195 грн. 390 грн.
На складі Модель: G-DW-5
Подставка под прозрачный чайник со свечой может использоваться как дополнительный источник мягкого света в помещениях с приглушенным освещением или в полумраке. Сама же свеча при заваривании не даёт "умирать" чаю, поддерживая экстракцию полезных ве..
Заварник для холодного чая
3 120 грн.
На складі Модель: CD-6
Заварник для холодного приготовления кофе или чая от Yamaglass - это уникальный способ приготовления напитков. На самом деле он может быть использован как с холодной водой (или льдом), так и с горячей. Заварник работает по классическому принципу..
Газовий пальник для сифона RECROW
1 850 грн.
На складі Модель: S-BB-001
    Iдеальне рішення для ефективного підігріву нижньої колби чайного сифона. Основними перевагами газового пальника виступають такі параметри, як: захист від витоку газу; зручність в експлуатації; регулювання рівня подачі г..
Стеклянный чайник-«кувшин» 0,5л.
700 грн.
Немає в наявності Модель: ЕР-4
Стеклянный чайник в форме кувшина от Yama Glass. Стеклянная крышка с металлическим фильтром сделает заваривание чая удобным, а многогранность чайника еще и красивым. боросиликатное огнеупорное стекло, дает возможность использовать чайник на под..
Стеклянный чайник "Бамбуковая роща" 1,2л
993 грн. 2 838 грн.
На складі Модель: GT-bambuk1
    Великий чайник «Бамбуковий гай» відмінно підійде для великих компаній. Гарний дизайн з ручкою з бамбука робить цей чайник за своїм оригінальним, і напевно запам'ятається вашим гостям. Прозорість чайника прикрасить будь-яке ч..
Стеклянная чашка "Волна" с блюдцем
324 грн.
На складі Модель: G-YA05СH
Чистое стекло без примесей, ручная работа, классическое исполнение, идеальная поверхность... Стеклянная чашка "Волна" с блюдцем от Yama Glass была специально создана для любителей европейских форм посуды для чаепитий. Высшее качество посуды для чая..
Скляний чайник "Золото"
996 грн.
На складі Модель: 2010-Y
Этот прекрасный чайник из боросиликатного стекла понравится всем любителям прекрасного. Материал из которого он сделан является идеальной средой для заваривания чая, а оформление золотистыми элементами и изумительным орнаментом добавят эстетики в п..
Скляна чашка з блюдцем "Золото"
396 грн.
На складі Модель: 179-Y
Эта прекрасная чашка из боросиликатного стекла понравится всем любителям прекрасного. Материал из которого она сделана является идеальным для употребления чая, а оформление золотистыми элементами и изумительным орнаментом добавит эстетики в процесс..
Прозорий скляний чайник "Хвиля"
996 грн.
На складі Модель: G-YA03W
Класичний чайник з легкою імітацією хвилі для заварки чаю. Спеціальне боросилікатне скло зі зйомною ручкою та ситом з нержавійки. Чайник розроблений тайванськими майстрами-склодувами компанії YAMA GLASS і виготовлений з боросилікатного (кварцово..
Подставка под чайник "Бамбуковая роща"
534 грн. 1 550 грн.
На складі Модель: GT-bambuk2
Подставка идеально подходит под чайник «Бамбуковая роща» для  поддержания идеальной температуры напитка, которая не дает чаю «умирать» и сохраняет все полезные свойства поддерживая экстракцию полезных веществ в настой. Может использоваться ..
Показано з 1 по 12 із 15 (всього 2 сторінок)