Чайний посуд YAMA GLASS

    YAMA GLASS - це унікальний тайванський виробник висококласної посуду для чаювання, якого можна сміливо віднести до числа одного з кращих у світі. Обґрунтовано це не на ефемерних фантазіях, а на конкретних відгуках профільних фахівців.

    Здебільшого вони відзначають наступні особливості такого посуду:

  • Якість, рівне або вище того, що пропонують більш відомі виробники;
  • Унікальний процес виготовлення кращими склодувами;
  • Стійкість до високих температур і активному використанню;
  • Самобутній і легко впізнаваний дизайн;
  • Адекватна вартість;
  • Великий асортимент на будь-які випадки.

    Все це настільки гармонійно поєднується один з одним, що вся продукція виробництва компанії YAMA GLASS впевнено потрапляє в категорію «топ за свої гроші». Такий посуд стане відмінним подарунком для цінителів чаю, а також просто любителів гарної та вишуканою чайної посуду, здатної подарувати дійсно приємні та позитивні емоції.

Подставка под чайник "Бамбуковая роща"
1 550 грн.
На складі Модель: GT-bambuk2
Подставка идеально подходит под чайник «Бамбуковая роща» для  поддержания идеальной температуры напитка, которая не дает чаю «умирать» и сохраняет все полезные свойства поддерживая экстракцию полезных веществ в настой. Может использоваться ..
Газовий пальник для сифона RECROW
1 850 грн.
На складі Модель: S-BB-001
    Iдеальне рішення для ефективного підігріву нижньої колби чайного сифона. Основними перевагами газового пальника виступають такі параметри, як: захист від витоку газу; зручність в експлуатації; регулювання рівня подачі г..
Подставка под чайник с подогревом от свечи
390 грн.
На складі Модель: G-DW-5
Подставка под прозрачный чайник со свечой может использоваться как дополнительный источник мягкого света в помещениях с приглушенным освещением или в полумраке. Сама же свеча при заваривании не даёт "умирать" чаю, поддерживая экстракцию полезных ве..
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)