Газовий пальник і її переваги при заварюванні чаю

Газовий пальник і її переваги при заварюванні чаю
Наявність: Немає в наявності
Товар розпродано
1 850 грн.

Опис Газовий пальник і її переваги при заварюванні чаю

    Iдеальне рішення для ефективного підігріву нижньої колби чайного сифона. Основними перевагами газового пальника виступають такі параметри, як:

  • захист від витоку газу;
  • зручність в експлуатації;
  • регулювання рівня подачі газу за допомогою спеціального регулятора;
  • не коптить.

    Для ефективного заварювання чаю в сифоні просто необхідно використовувати хороший джерело підігріву. У більшості випадків для підігріву нижньої колби сифона використовуються спиртівки або електричні нагрівачі. Як не дивно, але всі вони володію поруч мінусів і недоліків в порівнянні з газовим пальником.

  • Електричним сифонів просто необхідне джерело енергії (забудьте про заварювання чаю на природі і тд.), Та й навряд чи їх можна назвати класичним сифоном.
  • Спиртівки для сифона часто коптять і пахнуть спиртом. Ні регулювання рівня горіння і відчутне незручність використання!

    Газовий пальник повністю позбавлена всіх цих недоліків і помітно виділяється серед інших аналогів!

    У нашому магазині одна з найдоступніших цін на оригінальну газовий пальник тайванського виробника RECROW. Саме таким пальником комплектується кожен чайний сифон YAMA GLASS пропонований нашою асоціацією. Надійна, естетична і зручна в роботі! Що ще потрібно?

1 850 грн.

Характеристики Газовий пальник і її переваги при заварюванні чаю

Основні характеристики посуд
Вид: Нагрівальний прилад до чайного сифона
Основні характеристики чай
Специфікація: Споживання газу: 56 гр. на годину; Місткість газу: 30-35 гр .; Час роботи від однієї повної заправки: близько 45 хвилин.
Комплектація
Розміри: Довжина: 125 мм; Ширина: 80 мм; Висота: 76 мм.
Вага: 420 грам
Інформація про товар
Артикул S-BB-001
1 850 грн.

Відгуки Газовий пальник і її переваги при заварюванні чаю

Горелка для сифона вполне подходит как горелка в поход. Маленькая, удобная, плавная регулировка газа, быстрая зарядка, пропан Бутан везде в продаже. Подходит на всё случае приготовлении Еды. Хороший гаджет доя туризма

Купил для сифона Харио, Раньше мучился со спиртовой горелкой. Решения для приготовления кофе очень правильное. Регулировка температуры очень плавная. Хватает на 8-10 заварок. Газ Пропан в баллонах купил в Эпицентре. Можно брать в поход для разогрева.... Рекомендую всем, не пожалеете!!!!!

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Рекомендовані товари