Hwa Gung - Господарство Ту

Hwa Gung - Господарство Ту


Улун Морозний Пік — Дун Дін
На складі Модель: TL-500096
    Якщо ви хочете спробувати дійсно незвичайний і оригінальний тайванський чай, причому за доступною ціною, то найкраще зупинити свій вибір на відомому «морозні Піке», відомому також як Дун Дін Улун. Головна особлив..
Улун Те Гуан Інь
На складі Модель: TL-500066
    Історія цього сорту налічує не одне століття. З покоління в покоління передавалися знання про те, як Ті Гуань Інь вирощувати і обробляти. Існує легенда, згідно з якою перший чайний кущ цього сорту було отримано в нагороду ві..
Улун Грушева Гора — Лі Шань
На складі Модель: TL-500076
    Високогірний улун Лі Шань «Грушева Гора» — один з найзнаменитіших і шанованих на Тайвані сортів чаю. Він увібрав в себе все найкраще з того, що здатні дати чаю унікальний клімат острова Тайвань, родючий грунт, доброчинн..
Улун Нефритовий — Цуй Юй У Лун
На складі Модель: TL-500116
    Ексклюзивний чай унікальний у всьому, починаючи з методики збору листя і закінчуючи способом ферментації. Саме до цієї категорії можна віднести відмінний тайванський чай Нефритовий, відомий також як Цуй Юй улун. Головна особ..
Улун Алішань
На складі Модель: TL-500085
    При одній тільки згадці слова Алішань знаючі люди розуміють, що мова йде про один з кращих сортів чаю не тільки в Китаї або острівному Тайваню, а й в усьому світі. Однойменний високогірний улун вважається класикою чайного ми..
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Потрібна порада?

Якщо вам складно визначитися з вибором, напишіть нам на пошту

Задати питання

Допомогти знайти

Якщо ви не знайшли те, що шукали, скористайтеся пошуком по магазину

Блог

Все, що ви хотіли знати про чай,
на нашому сайті!

Смотреть