Наші чайні майстри


    Чай Gtea — це не звичайний чай, який зібрали невідомі трудівниці, а після був проданий на оптовому аукціоні. Наш чай виробляють сім'ї, які спеціалізуються на окремих видах селекційного чаю, адже досконало оволодіти всіма тонкощами виробництва великої кількості видів чаю не представляється можливим.


    За кожною сім'єю стоїть своя чайна історія, яка часом триває вже кілька поколінь. Той чай, який виробляють наші чайні господарства (вони ж - сім'ї чайних виробників) - це справа всього їхнього життя, тому вони відносяться до нього з особливим трепетом. Починаючи з відсутності пестицидів і ГМО і закінчуючи ручної сортуванням зібраного чайного листа — наші майстри керуються одним простим бажанням — зробити кращий чай серед собі подібних. Саме тому чаї з нашої колекції неодноразово перемагали на щорічних конкурсах серед чайних господарств Тайвані та Азії.

Зустрітися ближче з нашими чайними майстрами і вони відкриють Вам смак справжнього чаю, який так нещадно забувається в сучасному світі!


"Hwa Gung". Сімейство Ту

«HWA Gung» - це провідне чаєвиробниче господарство острова Тайвань. Чайна історія сімейства Ту налічує п'ять поколінь. За такий тривалий термін були вироблені концепції і правила ведення чайні справи, що відрізняються дуже високими індивідуальними вимогами як до виробництва, так і до якості готового чаю. Продукція господарства «HWA Gung» є еталоном якості виробленого на Тайвані чаю. Чайні плантації господарства «HWA Gung» розташовані в регіоні Наньтоу.


"Tea Park". Сімейство Хуанг

Чайне господарство сімейства Хуанг чаєвиробництвом займається вже третє покоління. Історичні традиції в поєднанні з найсучаснішими методиками контролю якості продукції гарантують найвищий рівень якості продукції, виробленої господарством «Ті Парк». Одним з основних напрямків є виробництво чаю в поєднанні з натуральними добавками і створення ароматизованих чаїв. Чайні плантації господарства «Ті Парк» розташовані в регіоні Наньтоу і в районі озера Сан Мун.


"JСТЕА". Сімейство Лi

У чайному господарстві JCTEA виробляють чаї вже четверте покоління чайних фермерів сімейства Лі, що є досить тривалим терміном для чайної історії острова, яка налічує всього близько 300 років. Завдяки давньої історії існування господарства процеси приготування є максимально налагодженими і перевіреними, що гарантує високий рівень якості продукції даного заводу. Чайні плантації господарства JCTEA розташовані в місцевості Санься.


"Shiang-shan Farm". Сімейство Сюй

Господарство «Шіанг-Шан Фарм» має не надто довгу історію чаєвиробництва, однак саме на ній виробляється один з найпопулярніших і дивовижних тайваньських чаїв - знаменитий селекційний Рубіновий Чай. Будучи чаєводами в першому поколінні, сімейство Сюй володіє достатніми досвідом і знанням справи, щоб успішно займатися виробництвом знаменитого чорного чаю, відомого і улюбленого не тільки на Тайвані, а й далеко за межами острова. Чайні плантації господарства «Шіанг-Шан Фарм» розташовані в регіоні Наньтоу і в районі озера «Сан Мун».


"Sueshan Datien". Сімейство Чжоу

Господарство «Sueshan Datien» спеціалізується на виробництві легендарного і дуже рідкісного за межами Тайваню улуна зі Снігової Гори. Висота цих плантацій досягає 2200 метрів над рівнем моря — для вирощування і виробництва чаю на таких висотах вимагається величезне майстерність і великий досвід. Саме ці чинники дозволяють сімейства Чжоу тримати марку свого чаю на найвищому рівні, адже їх рід займається виробництвом чаю вже протягом чотирьох поколінь. Чайні плантації господарства «Sueshan Datien» знаходяться в повіті Наньтоу, містечко Женьай.


"Quinchan". Сімейство Бай

Сімейство Бай займається виробництвом чаю в господарстві "Quinchan" протягом уже п'яти поколінь. Це господарство крім інших сортів чаю виробляє сорт чаю під назвою Бао Чжун, який є одним з найбільш знаменитих тайваньських світлих чаїв. Екологічно чисте і високоякісне виробництво - одне з основних правил чайної індустрії острова Тайвань, господарство дотримується високий рівень виробництва згідно високим стандартам індустрії чаєвиробнитцтва острова. Чайні плантації господарства сімейства Бай розташовані в регіоні Пінлін.


Куньминская фабрика CNNP

Історія цього чайного «гіганта» почалася в далекому 1938 році і ось вже на протязі майже сімдесяти років він всіляко доводить, що цілком законно вважається одним з кращих в Піднебесній. Багатий досвід, традиції і трепетне ставлення до виробництва призвели до того, що вся продукція фабрики досить відома за кордоном. Розташовується цей виробник в одному з найвідоміших чайних регіонів країни Юньнань.

Потрібна порада?

Якщо вам складно визначитися з вибором, напишіть нам на пошту

Задати питання

Допомогти знайти

Якщо ви не знайшли те, що шукали, скористайтеся пошуком по магазину