Інтернет магазин чаю Genuintea

В нашому магазині ви зможете придбати справжній чай Genuintea, це сорти чаю від найкращих чайних майстрів шести найкрупніших чайних господарств острова Тайвань. Чайні традиції острова Тайвань вже давно завоювали визнання великої кількості шанувальників якісного і найкращого чаю зі всього світу.

Протягом багатьох років, навіть століть, сімейні господарства займаються вирощуванням східних сортів чаю і досягли в цьому неабияких вершин, ставши дійсними професіоналами в цій справі. Процес вирощування найкращого чаю став для таких сімейних господарств не просто роботою, а сенсом життя, життєвим призначенням.

Завдяки цьому, вирощені ними унікальні сорти чаю вже багато років постійно стають переможцями престижних конкурсів як на острові Тайвань так і далеко за його межами. Майстерність вирощування найкращого чаю дозволяє задовольнити потреби самих вимогливих шанувальників високоякісного чаю, відчути його дійсну якість, неповторність, тонізуючий ефект і справжню користь від вживання.

Асортимент чаю в нашому інтернет магазині включає в себе найкращі преміальні сорти чорного чаю, зеленого чаю, відомих в усьому світі тайваньських улунів, справжніх китайських пуерів.
В нашому асортименті ви знайдете такі відомі в “чайних колах” чаї як “Те Гуань Інь”, “Да Хун Пао”, “Габа чай”, який виготовляється в безкисневому середовищі і дійсно має в своєму складі гамма-аміномасляну кислоту, “Молочний улун”, який так подобається особливо жіночій статті шанувальників якісного чаю, “Рубіновий” червоний чай, селекція якого продовжувалася більш ніж 50 років, і цей чай дійсно є перлиною острова Тайвань.

Серед чорних чаїв ви зможете придбати в нас відомий у всьому світі сорт чаю “Ассам”, «Медовий» «Лао Ча Ван», дійсно справжні китайські «Шу Пуер» і «Шен Пуер». Також ви можете насолодитись унікальними і неповторними ароматизованими чаями, які ароматизуються тільки натуральними ароматизаторами — соком, квітками, частками фруктів: “Виноградний улун”, «Улун з персиком» «Улун з Маракуєю» «Чорний чай з лічі» та інші. Вас приємно здивує набираючий популярність серед чаєманів “Синій чай — Анчан”, який завдяки наявності в складі цього чаю Тайської орхідеї має не тільки дивний для чаю унікальний синій колір після заварювання, а і багато дуже корисних для організму людини властивостей.

І це тільки деякі види і назви чаю, які представлені в нашому магазині! В нас є чим вас здивувати і задовольнити ваші очікування! Наші чаї не залишать байдужими жодного нашого шанувальника!

Чайная посуда ручной работы и подарочные наборы

Наш інтернет магазин пропонує Вам скляний чайний посуд ручної роботи від відомого в світі виробника - компанії Yama Glass. Компанія виготовляє високоякісний посуд з боросилікатного кварцевого скла, яке не має додаткових домішок при його виробництві і завдяки цьому залишається ідеально прозорим. Чай, заварений в такому посуді, має свій істинний оригінальний колір, а висока якість самого скла не змінює справжні смакові якості завареного чаю. Окрім того, скляний посуд від компанії Yama Glass виготовляється з вогнестійкого скла, що дає можливість тримати чайник на підставці зі свічкою, а це значить що заварений чай завжди буде гарячим, підігрітим і не прохолоне поки ви будете насолоджуватись його смаком в теплій компанії.

Чаювання з використанням чайного сифону або чайника на підставці зі свічкою стане не просто яскравим і незабутнім явищем, а щей перетворить його в унікальну чайну церемонію. А наші Подарункові набори з елітним посудом та/або високоякісним преміальним чаєм зможуть не тільки здивувати своєю оригінальністю і презентабельністю, а й обов»язково залишать приємне враження від такого подарунку! До того ж ви наразі самі зможете скласти зміст Подарунку з різних видів чаю, виходячи зі смакових переваг та очікувань. Такий Подарунок буде не тільки оригінальним і неповторним, а й смачним і корисним.

Якщо Ви маєте бажання придбати справжній елітний чай, якісний і оригінальний посуд для чаювання або подарункові набори для дорогих і небайдужих Вам людей — не варто витрачати свій дорогоцінний час на довгі пошуки «найкращого» в інтернет ресурсі. Наш магазин допоможе Вам здійснити свою мрію і пропонує дійсно «найкращий» чай «ТМ Genuintea», вирощений для Вас з любов»ю і турботою чайними майстрами Тайваня, «найкращі» товари чайної індустрії, такі як унікальний посуд від Yama Glass і звичайно економію Вашого часу і коштів. Ставши клієтом нашого інтернет магазину і хоча б раз спробувавши наші товари Ви назавжди станете нашими прихильниками.
Блог
Чай Бао Чжун Вень Шань.

Чай Бао Чжун Вень Шань.

yura 14.07.2019 0
Тайванські Улуни міцно утримують світове лідерство в чайній індустрії. Про перевагу ми дуже багато п...
ДЕТАЛЬНІШЕ
Про користь синього чаю

Про користь синього чаю

yura 28.06.2019 0
Синій тайський чай - Анчан, один з найпопулярніших чаїв в Азії.Після багатьох років його споживання ...
ДЕТАЛЬНІШЕ
Синій чай (Анчан) – метеликовий горошок

Синій чай (Анчан) – метеликовий горошок

yura 06.06.2019 0
Синій чай (Анчан) – метеликовий горошокТрав'яний напій синього кольору, батьківщина якого є Королівс...
ДЕТАЛЬНІШЕ
Чому Габа чай повинен бути Тайваньским?

Чому Габа чай повинен бути Тайваньским?

yura 22.05.2019 0
Продовжуємо вивчати ЧАЙ Габа.У попередніх статтях ми вивчили чим цінний чай Габа і як його виробляют...
ДЕТАЛЬНІШЕ
Габа чай

Габа чай

yura 08.05.2019 0
Що таке GABA (ГАМК, гамма-аміномасляна кислота). Яке її вплив на організм? Нейромедіатор GABA (ГАМК...
ДЕТАЛЬНІШЕ
Якість чаю

Якість чаю

yura 24.04.2019 0
КТО?   ГДЕ?    КОГДА?    - основные три вопроса, определяющие качество чая.  В продолжении дискуссии...
ДЕТАЛЬНІШЕ
Как определить «натуральность» ароматизации чая.

Как определить «натуральность» ароматизации чая.

yura 23.03.2019 0
Как определить «натуральность» ароматизации чая.  Первые ароматизированные чаи появились относительн...
ДЕТАЛЬНІШЕ
Тайвань - як світовий лідер чайного виробництва!

Тайвань - як світовий лідер чайного виробництва!

yura 19.03.2019 0
Тайвань - як світовий лідер чайного виробництва!  Про острів Тайвань, як про унікальну території, дл...
ДЕТАЛЬНІШЕ
Ароматизовані чаї

Ароматизовані чаї

yura 15.03.2019 0
Ароматизовані чаї - екзотичні смак традиційного тайванського чаю  Більшість виробників чаю, які проп...
ДЕТАЛЬНІШЕ
Що потрібно знати про етикеті і ресторанної подачі чаю?

Що потрібно знати про етикеті і ресторанної подачі чаю?

yura 05.06.2018 0
Давайте поговоримо про те, що таке чайний етикет в ресторані.  Так уже повелося, що найчастіше у віт...
ДЕТАЛЬНІШЕ
Ми робимо все, щоб забезпечити кожному покупцеві достатній рівень комфорту на сайті, пропонуємо швидку і якісну доставку в найкоротші терміни. Завдяки цьому терміни виконання замовлення зводяться до мінімуму, що є безперечною перевагою. Безкоштовна доставка на певних умовах, по всій території країни і турбота про кожного клієнта - наш єдиний і беззаперечний пріоритет.