Чайно-кавовий сіфон Yama Glass

Чайно-кавовий сіфон Yama Glass
Наявність: На складі
Доставимо за 2 дні

4 440 грн.

Опис Чайно-кавовий сіфон Yama Glass

    Як Ви думаєте, що потрібно для приготування справжнього, смачного і найголовніше корисного чаю? Само собою потрібен якісний чай! Але і його іноді не досить, щоб отримати дійсно приголомшливий напій! Також необхідно використовувати правильну воду і правильний посуд для приготування чаю! А лідером серед чайної утворі і різних пристосувань є чайний сифон! Як не парадоксально, але саме в ньому виходить вишуканий і ароматний напій! Сифон не тільки надасть можливість насолодитися гарним чаєм, а й створить незабутню чайне шоу під час його приготування!

    Як не дивно, але сифон для чаю не настільки популярний в звичайних колах і за часту має аристократичний статус! Але часи змінюються і все більшої популярності набуває справжній, якісний чай, а цей фактор тягне за собою використання більш ефективних методів для його заварювання! Одним з таких методів і є Софон! Він має низку незаперечних переваг перед іншими способами приготування чаю:

  • Дивовижний і видовищний спосіб заварювання чаю, який не залишить байдужим жодного гостя;
  • Практично повністю виключаються помилки в приготування складних видів чаїв;
  • Сифон для чаю завдяки своїй конструкції та законам фізики дає можливість отримати правильно заварений чай, насиченим смаком, ароматом і максимально корисний для організму (за умови використання якісного чаю). Боросилікатне жароміцне скло, використане для виготовлення чайного сифона, відрізняється підвищеною екологічністю і безпекою. Воно повністю прозоро і має низький коефіцієнт температурного розширення (вогнетривке);
  • Компактні розміри і автономність роботи дозволяють використовувати чайний сифон практично в будь-якому місці (на природі, в ділових поїздках і тд.).

Давайте розберемося, як працює чайний сифон.

    Чайний сифон складається з двох колб (нижня і верхня). У нижню колбу наливається вода (Рекомендується наливати гарячу воду для економії газу в пальники і більш швидкого приготування напою). У верхню колбу вставляється спеціальний фільтр і вона з'єднується з нижньою. У неї насипається чай або трави, які планується заварювати.

    Після проведених підготовчих робіт необхідно почати сам процес приготування. Для цього нижня колба чайного сифона нагрівається за допомогою спеціальної газового пальника. При нагріванні нижньої колби вода виштовхується розігрітим повітрям і парою, поступово переходячи в верхню колбу. Після майже повного переміщення води в верхню колбу починається процес бурління і заварки чаю! Варто зауважити, що вода у верхній колбі вирує, а не кипить, що в корені міняє процес приготування чаю! Чай під впливом бурління гарячої води не доведеної до кипіння активно бовтається в колбі, що сприяє ефективному заварюванню і виділенню всіх ароматів і корисних речовин.

    Залежно від обраного чаю, процес приготування проводиться протягом 1-10 хвилин. Коли чай готовий, необхідно повністю виключити пальник і прибрати її з-під нижньої колби. Далі починається не менше ефектний процес при якому при охолодженні нижньої колби чай перетікає в неї під дією негативного тиску. Спеціальний фільтр затримує заварені чаїнки у верхній колбі, а в нижній залишається чистий і ароматний чай готовий до вживання.

    Безсумнівно процес приготування чаю в сифоні може здатися складним і не зрозумілим, але насправді це не тільки легко, але і дуже приємно! Повну інструкцію з використання чайного сифона Ви завжди можете подивитися у вкладці «Інструкція» або скористатися брошурою, яка входить в комплект з сифоном!

Що можна приготувати в чайному Софоні

  • Сифон ефективно справляється з приготуванням всіх сортів чаю з нашої колекції. Особливо добре виходять витримані чаї, такі як Пу ер або Лао Ча;
  • Трав'яні вибухи (чебрець, м'ята, материнка та інші трави). Сифон відмінно витягує з них весь аромат, при цьому він витягує мінімальну кількість трав'янистого смаку (напої виходять легкі, витончені і запашні);
  • Чайні коктейлі в яких за основу береться хороший чай, а на його смак накладаються різні смако-ароматичні добавки (фрукти, трави та тд.).

Історія створення чайно-кавового сифона

    З середини XVII-го століття, коли кава вперше потрапила до Європи, багато винахідників створювали і удосконалили різні методи приготування цього напою. Перші результати експериментів давали дуже гіркий кавовий настій, що не могло задовольнити споживача. Але в результаті відкриття інфузії в 1710 році з'явився метод, суть якого полягала в тому, що в лляний мішечок містили мелену каву і занурювався в гарячу воду, поки напій не набував необхідної міцності.

    Протягом XVIII-го століття процес створення заварювального пристрої продовжився і були створені більш складні методи відділення кавовій заварки від самого напою. Були створені навіть багатокамерні системи подачі, коли кавова заварка і гаряча вода перебували в окремих контурах пристрої, а їх поєднання відбувалося вже в самій чашці.

    Приблизно в цей час в Еропе зрозуміли, що для того, щоб отримати ніжний і збалансований напій, кава під час приготування не повинно досягати кипіння. Один з перших прихильників цієї ідеї був архієпископ Парижа Жан Батист де Беллоу, який став шанувальником так званого Френч-преса, в якому кави не кипіло, а заварюють протягом певного часу. Але такий метод призводив до того, що напій швидко остигав, що створювало певні незручності. Цю проблему вирішив винахідник Бенджамін Томпсон, який удосконалив френч-прес.

    На початку XIX-го століття всі складові, що вимагалися для створення сифона, були зібрані. Винахідники активно експериментували з вакуумним тиском і гідродинаміки - адже в той час виготовлення кави стало прибутковою справою в Європі і потрібно було задовольняти попит. Результатом цих пошуків і стало винахід сифона.

    Отже, перші скляні вакуумні сифони з'явилися в Німеччині, в 1830-х роках, про що свідчить патент, виданий мадам Жанні Ріхард в 1838 році. Цей патент засилає на вже існуючий зразок, який був створений Лоеффом з Берліна. У цих виробах протягом наступних років було запатентовано кілька поліпшень, основні з яких були зроблені мадам Васё (Madame Vassieux) з міста Ліона. Її дизайн 1841 представив нам схему сучасного пристрою сифона - з двома колбами (і краником в нижній для дозування напою), і був прикрашений декоративною короною на верхній колбі. Ці декоративні елементи є ще одним підтвердженням того, що сифон вже тоді «пішов» з кухні в їдальню і став до того моменту певним мірилом престижу і способом здивувати своїх гостей, наочно демонтуючи їм процес приготування напою в скляному посуді.

4 440 грн.

Характеристики Чайно-кавовий сіфон Yama Glass

Основні характеристики посуд
Вид: Жароміцний посуд
Матеріал: Боросиликатное стекло
Розміри: Рамеры в собранном виде: длина 13 см; ширина 13 см; высота 37 см.
Комплектація
Комплект: Верхняя колба, крышка для верхней колбы, металлический фильтр, нижняя колба (объем 0,5 л.), стильная стойка с рисунком на черной ручке , незаправленная газовая горелка, ложечка для помешивания, инструкция на русском языке.
Упаковка: Комплект упакован в прочную белую коробку. Все стеклянные элементы находятся в пузырчатой пленке для предотвращения порчи изделия во время перевозки и хранения.
Вага: Комплект с коробкой : 1,6 кг
Інформація про товар
Артикул G-YCA-5W
4 440 грн.

Відгуки Чайно-кавовий сіфон Yama Glass

Купил на подарок - отличается от всех других - ручка с декором, горелка газовая в тему. Стекло очень прочное. Подарок очень понравился. +\r\n 

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Рекомендовані товари