Зелений чай Бао Чжун — Пушонг (BAO-CHUNG GREEN TEA)

Зелений чай Бао Чжун — Пушонг (BAO-CHUNG GREEN TEA)
Наявність: На складі
Доставимо за 2 дні
Інтернет-магазин Gtea
Гарантує якість і заявлені характеристики кожного виду чаю і його оригінальність!

Опис Зелений чай Бао Чжун — Пушонг (BAO-CHUNG GREEN TEA)

    «Бао Чжун» чай, який поєднує в собі характеристики традиційного зеленого чаю і всі класичні властивості улуна. Така особливість купажу досягається завдяки вмілому поєднанню чайними майстрами слабкою ферментації і особливого ​​прожарювання з максимально ретельної вивіреністю. Головна відмінна риса чаю Пушонг — скручування листа поздовжнім способом внаслідок проведення, початкового прожарювання сирого листа, яке і впливає на отримання ним своєї остаточної форми природним способом без будь-якого втручання з боку. Перевага Бао Чжун також полягає і в його так званої особливої ​​ексклюзивності, адже він являє собою єдиний «світлий» улун з поздовжньою скруткой — всі інші чаї тієї ж категорії відносяться до класу «темних». Крім того, це більш спрощений і доступний варіант іншого відомого на весь світ букета — Те Гуань Інь або Залізної Богині Милосердя.

ЧАЙНЕ ГОСПОДАРСТВО, ВИРОБНИК

    Виробництво Бао Чжун — справа рук сімейства Бай, яке заснувало чайне господарство Quinchan і займається збором сировини протягом уже трьох поколінь. Фабрика користується повагою на острові Тайвань, адже з-під її пера вийшов не один високоякісний купаж. Що стосується безпосередньо Пушонг, то він вважається перлиною господарства. Технологія створення букета відповідна — збір проводиться виключно вручну, при цьому з куща знімаються тільки ранні поодинокі листя. Плантації знаходяться в районі Пінглін на висоті 1000 метрів над рівнем моря, при цьому вдале поєднання кліматичних факторів і стовідсотково органічного землеробства дозволяють майстрам наділяти сировину дивовижними властивостяими — улун можна назвати не тільки смачним, але і корисним.

  • Чайне господарство "Quinchan" factory, Bai family. Taiwan, New Taibei, Pinglin region, Sanxia Township.
  • Виключно ручне збирання врожаю;;
  • Висота чайної плантації 1000 метрів;
  • Чайне виробництво: 100% органічне землеробство без застосування пестицидів і шкідливих речовин;
  • Сімейний рецепт виготовлення переходить з покоління в покоління.

СМАК ЧАЮ

    Смакові характеристики Бао Чжун змусять здивуватися навіть найвибагливішого чайного любителя, адже на перший погляд купаж зовсім не схожий на улун — і по золотисто-зеленого кольору, і по легкості і м'якості відтінків він у всьому нагадує класичний зелений чай. Однак при наступних заварка він починає розкриватися абсолютно з іншого боку — настій поступово темніє, а смак набуває яскраво виражену насиченість. У чаї помітні квіткові півтони, які завуальовано нагадують тростинний цукор і навіть вершки. Доповнюється дивовижна феєрія півтонів цитрусовими відтінками, які можна помітити і при наступних протоках. Післясмак змушує насолодитися настоєм сповна — тривалий, ніжний і освіжаючий, він поступово огортає своєю м'якістю.

КОРИСНІ ВЛАСТИВОСТІ

    Якщо говорити про корисні властивості, то тут з'єднані кращі сторони, як зеленого чаю, так і улуна, що робить купаж справжнім природним лікарем. Висока тонізуюча сила і здатність піднімати настрій припадуть до смаку тим людям, які хочуть виконувати всі поставлені завдання легко і з максимальною ефективністю.

    Gtea завжди надає своїм клієнтам тільки найкращі та ексклюзивні сорти прямо з острова Тайвань, тому у вас є унікальна можливість придбати Бао Чжун.

Характеристики Зелений чай Бао Чжун — Пушонг (BAO-CHUNG GREEN TEA)

Основні характеристики чай
Тип: Зелений чай
Вид: Розсипний
Класифікація чаю: Високогіргський, Классический
Властивості чаю: Неферментований, Байховий. Надає заспокійливу дію
Форма листа: Продольна скрутка
Смак: Світлий тайванський чай з м'яким смаком і ніжним і легким квітковим ароматом.
Виробник
Провінція: Новий Тайбеї. Регіон Пінглін «Quinchan». сімейство Бай
Країна виробник: Тайвань
Висота плантації: 1000 метрів
Рік врожаю: 2020
Комплектація
Упаковка: Вакуумний пакет + Фірмова банка
Вага: 30 гр.
Інформація про товар
Артикул TL-500056

Відгуки Зелений чай Бао Чжун — Пушонг (BAO-CHUNG GREEN TEA)

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Залишити відгук  ↓
 
2 відгуків
1 відповідей
2 оцінок
100% 2 позитивних
10  
Корисність відгуків
1 голосів
100% 1 позитивних
1  
 
 

Хіти продажів