Шу пуер Червона печатка — CNNP # 7262 2007 р.

Шу пуер Червона печатка — CNNP # 7262 2007 р.
Наявність: Немає в наявності
Товар розпродано

Опис Шу пуер Червона печатка — CNNP # 7262 2007 р.

    Китайська класифікація свідчить, що існує всього два види пуеру — шен і шу. Один можна умовно назвати зеленим, а другий — чорним. На цьому все, винятків більше не буває і ні про які інші сортах мови йти не може. Зовсім інша справа — різноманітні рецептури. Тут вже все обмежується виключно фантазією виробника. Як правило, в назві таких сортів пуеру використовується спеціальна цифрове маркування, яка допомагає зрозуміти, який саме чай знаходиться перед вами. Якщо говорити конкретно про пуер компанії CNNP 7262 «червона печатка», то розшифровка назви виглядає наступним чином:

  • 72 — рік створення рецептури;
  • 6 — сортність листа за розміром;
  • 2 — індекс заводу, де чай був виготовлений.

    При врахуванні того, що якісний шу пуер вимагає витримки, цілком закономірно, що представлений нами зразок споконвічно китайського чайного мистецтва виготовлений в далекому 2007-рік, а його витримка залишає вже майже десятиліття. При обліку особливо трепетного ставлення виробника до дотримання досить таки прихованої рецептури, результат цілком очевидний — чай ​​дійсно ексклюзиву у всіх сенсах.

ЧАЙНЕ ГОСПОДАРСТВО, ВИРОБНИК

    CNNP (або ж China National Native Produce) — один із синонімів слова «пуер», оскільки саме цей виробник вважається одним з найпопулярніших в Піднебесній і далеко за її межами. Ще важливішим є той факт, що базується компанія на історичній батьківщині цього сорту чаю, що служить ще одним стимулом створювати дійсно якісний і оригінальний продукт, який не має аналогів. Традиційна фасування в млинці з вагою 357 грам, упаковка з рисового паперу і фірмова друк служать беззаперечним свідченням якості, яким захоплюються навіть найвідоміші тайванські майстри.

    При врахуванні того факту, що саме фахівці з острова Тайвань вважаються — самими, а також повсюдно використовують науковий підхід до створення кожного нового сорту або купажу, така любов до куньміньскому пуеру говорить багато про що в його користь. Якщо звернути увагу на настільки трепетне ставлення виробника до рецептури, то стає цілком очевидним, що багатовікові традиції виробництва чаю дотримуються так само строго. Підсумок усього цього в тому, що пуер CNNP 7262 «червона друк» знайшов істинно традиційний смак і аромат, який кожен наш клієнт зможе відчути особисто. Це можливо завдяки тому, що члени нашої асоціації чайного господарства Tea Park, закуповують даний чай і безпосередньо постачають в Україну, причому за досить доступною ціною, для такого якісного сорти.

СМАК

    Смак і аромат у CNNP 7262 «червона друк» формується завдяки дуже делікатній технології ферментації. Помірне бродіння, грамотне просушування та інші впливи на чайний лист, усувають з нього аромат землянистий і затхлості, тим самим усуваючи один з найнеприємніших недоліків цього чудового у всіх сенсах чаю. Легка солодкість і навіть якісь мармеладні нотки в смаку залишають незабутнє відчуття після кожної чашки чаю, викликаючи бажання випити ще. З кожним роком повільної постферментаціі його смак стає ще більш насиченим і великим, тому кожен чайний гурман обов'язково знайде в ньому щось для себе.

КОРИСНІ ВЛАСТИВОСТІ

    Високий вміст пробіотичних бактерій, а також повна відсутність кофеїну і похідних від нього роблять цей сорт пуеру абсолютно безпечним і корисним для будь-якої людини.

    Ми пропонуємо кожному своєму клієнтові цей неповторний шедевр чайного мистецтва, доставлений прямо з Тайваню. Оригінальність і якість повністю гарантовані, так само, як і смак, гідний захоплення.

Характеристики Шу пуер Червона печатка — CNNP # 7262 2007 р.

Основні характеристики чай
Тип: Шу Пуер
Вид: Пресований
Класифікація чаю: Високогірсбкий, Витриманий
Властивості чаю: Постферментірованний, Надає зігріваючу, нормалізує, корисний для травної системи. Один з небагатьох чаїв, який з роками зберігання стає тільки краще
Форма листа: Крупнолистовий
Смак: Настій темно-бурштинового кольору з насиченим смаком з нотками сухофруктів і тривалим горіховим післясмаком.
Виробник
Провінція: Куньмінска фабрика CNNP
Країна виробник: Тайвань
Висота плантації: 1100 метрів
Рік врожаю: 2007
Інформація про товар
Артикул T001037

Відгуки Шу пуер Червона печатка — CNNP # 7262 2007 р.

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.
 
 

Хіти продажів