Шен пуер зі старих дерев Бан Чжан — CNNP 2014 р.

Шен пуер зі старих дерев Бан Чжан — CNNP 2014 р.
Наявність: На складі
Доставимо за 2 дні

Опис Шен пуер зі старих дерев Бан Чжан — CNNP 2014 р.

   У переважній більшості випадків рівень вартості того чи іншого сорту чаю багато в чому залежить від специфіки його вирощування або інших супутніх чинників, які збільшують його цінність. Досить яскраве тому свідчення - шен пуер зі старих дерев Бан Чжан 2014 року виготовлення. В даному випадку відносно висока в порівнянні з іншими сортами вартість пуеру пояснюється тим, що в процесі його створення використовуються листя зі старовинних чайних дерев, а не кущів, що більш звично. Вік деяких особин налічує кілька сотень, а в особливих випадках досягає майже тисячоліття. З такого дерева й справді виходить відмінний і унікальний у всіх сенсах слова чайний лист, здатний створити унікальну смакову гаму завареного чаю.

   Історичні згадки саме тих дерев, з яких виготовлений наш пуер, вперше датуються 1467-м роком, тобто більше 500 років тому. Традиційно вважається, що більшу частину дерев саду Бан Джан було посаджено живуть там плем'ям Бу Лан. Проте, вік деяких дерев свідчить про те, що вони виростали там ще задовго до всіх цих історичних подій. Саме це місце можна назвати своєрідною колискою унікального шен пуеру, смак якого абсолютно не можна порівняти з іншими сортами улюбленого китайського чаю. При обліку дуже високий попит і досить обмеженої пропозиції, вартість даного сорту досить висока, але вона повністю виправдовується його якістю і унікальними смаковими і ароматичними характеристиками.

ЧАЙНОЕ ХОЗЯЙСТВО, ПРОИЗВОДИТЕЛЬ

   Слід віддати данину поваги і виробникові цього пуеру - китайська чайна компанія CNNP позиціонується як одна з кращих і благонадійних в країні, а її особливо вдалі сорти чаю здобули широку популярність і популярність далеко за межами Піднебесної. Шен пуер з Бан Джан напевно відноситься до їх числа, що підтверджується думкою безлічі експертів по всьому світу. Другий індикатор якості - контроль з боку тайванського чайного господарства TeaPark. Остров'яни дуже люблять пуер, але не можуть його у себе виробляти, зате дуже добре його вибирають, пропонуючи тільки найкраще з кращого своїм клієнтам.

СМАК

   Смакові якості у цього чаю з багатовіковою історією досить цікаві і незвичайні. Перше, на що варто звернути особливу увагу - впевненість самих китайців в тому, що цей сорт пуеру пронизаний чисто чоловічий енергетикою «ян», що надає йому трохи різкості і насиченості. Колір завареного настою досить приємний і утримується приблизно посередині між жовтим і зеленим відтінками. Початкова гіркуватість чаю практично відразу перетворюється в насолоду, створюючи досить незвичайні, але дуже приємні відчуття. Аромат пуеру досить складно охарактеризувати, оскільки він багато в чому залежить від сприйняття конкретної людини, який його використовує. Ту ж виконує функцію ще й той факт, що з кожним роком витримки і кожним наступним заварюванням властивості справжнього китайського шен пуеру досить сильно видозмінюються, створюючи незабутні ароматичні та смакові композиції.

КОРИСНІ ВЛАСТИВОСТІ

   Найважливіше, за що люблять і поважають цей чай - його вплив на організм. Як відмінного антиоксиданту комплексно впливає на людське тіло, стимулюючи більш інтенсивний обмін речовин, покращуючи травлення і допомагаючи скинути зайву вагу. Саме тому його рекомендують вживати після прийому «важкої» їжі, а також при заняттях спортом і в якості доповнення до деяких видів дієт. Омолоджуючий ефект пуеру - ще одне беззастережне його гідність. Головна рекомендація по його вживання полягає в тому, що його не варто пити на голодний шлунок, оскільки це може завдати нехай і несуттєвий, але все ж дискомфорт.

Характеристики Шен пуер зі старих дерев Бан Чжан — CNNP 2014 р.

Основні характеристики чай
Тип: Шен Пуер
Вид: Пресований
Класифікація чаю: Високогірсбкий, Витриманий
Властивості чаю: Постферментірованний, Витриманий Надає зігріваючу, нормалізує, корисний для травної системи. Один з небагатьох чаїв, який з роками зберігання стає тільки краще. Без добавок.
Форма листа: Крупнолистовий
Смак: Солодкий і карамельний смак. Глибокий бурштиновий колір.
Виробник
Провінція: Куньмінска фабрика CNNP
Країна виробник: Китай
Висота плантації: 1700 метрів
Рік врожаю: 2014
Комплектація
Упаковка: Оригінальна, паперова (папірусна) упаковка
Вага: 357 грам
Інформація про товар
Артикул T001035

Відгуки Шен пуер зі старих дерев Бан Чжан — CNNP 2014 р.

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Залишити відгук  ↓
 
5 відгуків
2 відповідей
0 оцінок
0  
Корисність відгуків
3 голосів
100% 3 позитивних
3  
 
 

Хіти продажів