Чорний чай Рубіновий — Хун Юй (RUBY BLACK TEA)

Чорний чай Рубіновий — Хун Юй (RUBY BLACK TEA)
Наявність: На складі
Доставимо за 2 дні
Інтернет-магазин Gtea
Гарантує якість і заявлені характеристики кожного виду чаю і його оригінальність!
Бережний ручний збір чаю

Ручний збір гарантує селекцію лише свіжого і чистого аркуша, який буде відібраний чайними фермерами!

Бонусні бали: 19

Ціна в бонусних балах: 193*


193 грн.

Опис Чорний чай Рубіновий — Хун Юй (RUBY BLACK TEA)

    Хун Юй «Рубіновий», «Червоний нефрит» – чорний чай, який відноситься до категорії елітних, і не дарма - він давно завоював звання «гордості острова Тайвань». Любов чайних гурманів до нього обумовлюється особливостями смакових переливів, які виступають підтвердженням того, що півстоліття селекції пройшли не дарма. Сорт цього чаю - результат роботи зі схрещування двох видів чайного куща, тайванського, що росте в диких умовах та класичного сорту Ассам. Саме таке поєднання надає готовому настою характерну терпкість, підкреслювану солодкістю. За китайською класифікації Хун Юй ставиться з категорії червоних чаїв, що аналогічно чорним сортам в розумінні європейців. Червоний Нефрит - статусний напій, який традиційно використовується для чайних церемоній під час вищих дипломатичних прийомів не тільки на національному тайванському рівні, а й на міжнародному.

    Історичні корені Червоного Нефриту відносяться до 1951 році. Його по праву можна назвати рятівником цілої індустрії з вирощування чайного листа. У той час почалися фундаментальні роботи по схрещуванню двох сортів - крупно листового з М'янми і дикорослого з Тайваню, які відповідно були взяті в якості жіночого і чоловічого батьків. Розквіт сорти припав на 1981 року — через цілих 30 років фермери по достоїнству оцінили хороші вегетативні властивості і високий урожай сорту, почавши вирощувати його на плантаціях. Ще один поштовх до поширення Червоного Нефриту стався в кінці 20-го століття, коли рівень життя на острові Тайвань значно покращився, що викликало зростання попиту на якісний чай. Тоді ж, в 1999 році, сорт пройшов офіційну реєстрацію, отримавши назву «Тайванський № 18», а його популярність росла з кожним днем.

    У 2003 році він отримав більш звучне ім'я «Хун Юй», за що одноголосно проголосували співробітники Дослідницького аграрного інституту Юйчи. 2005 рік — ще один знаменний період в житті сорти. Оскільки в зв'язку зі значним підвищенням попиту на нього існуючі плантації вже не могли дати потрібну кількість сировини, внаслідок чого посадки бетеля були вирубані і засаджені чайними кущами. Зараз загальна площа землі, на якій вирощується Червоний Нефрит, досягла 3000 га і продовжує рости.

Чайне господарство, виробник

    Над вирощуванням Рубінового чаю трудиться сімейство Сюй, основавшее господарство «Shiang - Shanfarm». Майстри першого покоління володіють достатніми уміннями і навичками для того, щоб успішно застосовувати на практиці класичну технологію збору, обробки та зберігання Червоного Нефриту. Стовідсотково органічне землеробство без застосування пестицидів і інших шкідливих хімічних речовин, гарантує отримання сировини високої якості, корисні властивості якого зможе оцінити кожен розбирається в чайній сфері людина. Елітарність сорти підтверджує також і ручне збирання, внаслідок якого листя не пошкоджуються і зберігають свій первісний вигляд.

 • Чайне господарство "Shiang-Shan farm" factory, Sui family. Taiwan, Nantou country, Yuchi Township.
 • Виключно ручне збирання;
 • Висота чайної плантації: 700 метрів;
 • Чайне виробництво: 100% органічне землеробство без застосування пестицидів і шкідливих речовин;
 • Сімейний рецепт виготовлення переходить з покоління в покоління.

Смак

    Хун Юй з острова Тайвань не залишить байдужим жодного гурмана, моментально залучаючи своїми смаковими якостями. Насичена шовковистість оттеняется квітковими півтонами лілії в ароматі, при цьому після заварювання настій дає насолоду з легкою кислинкою. При отриманні міцного напою не виходить звичної багатьом терпкості, а лише м'який натяк на неї, підкреслений нотами шоколаду. Особливістю сорту також вважається велика кількість проток, аналогічне улунам, при цьому кожен раз сорт відкриває нові грані, будучи у всій своїй красі.

Корисні властивості

    Крім насолоди, Червоний Нефрит дає також і користь організму, тому вживати його варто всім, хто піклується про своє здоров'я. Підвищення імунітету, зниження, а потім повне зникнення запальних процесів, зміцнення зубів і профілактика розвитку карієсу, поліпшення стану стінок судин і зниження рівня цукру в крові (що важливо для діабетиків) - ось ті позитивні зміни, які ви отримаєте при регулярному вживання.


Класичне приготування в чайнику (3-4 гр. Чаю на 0,5 л. Води)

 1. Довести 0,5 літрів чистої питної води до температури 85-90 С °;
 2. В окремий заварний чайник додати 3-4 гр. чаю і залити підготовленою водою;
 3. По можливості використовуйте чайну свічку для підтримки оптимальної температури при заварювання;
 4. Заварюйте чай протягом 3-5 хвилин (оптимальний час для приготування смачного і корисного чаю).

Ви можете додатково доливати воду в чайник для отримання більшої кількості чаю. За умови, що чайник буде постійно заповнений на 1/3

Приготування в чайному сифоні (3-4 гр. Чаю на 0,5 л. Води)

 1. Довести 0,5 літрів чистої питної води до температури 85-90 С °;
 2. Підготуйте чайно-кавовий сифон відповідно до інструкції користувача;
 3. Покладіть в верхню колбу 3 гр. чаю. У нижню колбу залийте 0,5 літрів підготовленої води;
 4. Оптимальний час приготування чай 3-5 хвилин.

Якщо ви бажаєте продовжити чаювання, то Вам достатньо повторити необхідну процедуру по приготуванню, не змінюючи заварений чай у верхній колбі.


    Придбання цього елітного і повністю оригінального сорту стало можливим завдяки старанням Gtea - насолодитися ним може кожен клієнт нашого магазину чаїв!
193 грн.

Характеристики Чорний чай Рубіновий — Хун Юй (RUBY BLACK TEA)

Основні характеристики чай
Тип: Чорний чай
Вид: Розсипний
Класифікація чаю: Гірський, Класичний
Властивості чаю: Ферментований, Байховий, Надає тонізуючу дію. Стабілізує тиск. Заспокоює
Форма листа: Продольна скрутка
Смак: Темний тайванський селекційний чай, зі злегка терпким солодким смаком і м'яким солодким ароматом фруктів та ягід.
Виробник
Провінція: Повіт Наньтоу. Регіон Юйчи. Район озера «Сан Мун» «Shiang-shan». сімейство Сюй
Країна виробник: Тайвань
Висота плантації: 700 метрів
Збiр: 2021
Комплектація
Упаковка: Вакуумний пакет + Фірмова банка
Вага: 30 гр.
Інформація про товар
Артикул GT-032
193 грн.

Відгуки Чорний чай Рубіновий — Хун Юй (RUBY BLACK TEA)

Необычный аромат фруктов в черном чае. И абсолютно нет горечи после 10 мин. заварки

Прекрасный чай с тонким шоколадным араматом, приятным сбалансированным вкусом. Не теряет своих качеств с проливами. Его сложно перезаварить, всегда будет приятным и без горечи. В отличии от других подобных хороших чаёв, этот выдерживает много проливов и его можно пить долго, лучше даже не одному. С компанией всегда приятней. Подойдет как и для гурманов,так и для обычных чаепитий с бутербродами. Очень качественный!

Чай хорошо заваривается. Очень приятный насыщенный вкус.

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!