Прозорий скляний чайник "Хвиля"

Прозорий скляний чайник "Хвиля"
Наявність: Немає в наявності
Товар розпродано

996 грн.

Опис Прозорий скляний чайник "Хвиля"

Класичний чайник з легкою імітацією хвилі для заварки чаю. Спеціальне боросилікатне скло зі зйомною ручкою та ситом з нержавійки.

Чайник розроблений тайванськими майстрами-склодувами компанії YAMA GLASS і виготовлений з боросилікатного (кварцового) скла. Вишуканий стиль і вражаюча прозорість в купе з рядом вагомих переваг, дозволяють прикрасити будь-яке чаювання! Пружинне знімне ситечко з нержавійки практично повністю виключає попадання чаїнок в чашку, а завдяки спеціальній формі горлечка, чайник відмінно тримає краплю

Чистота складу боросилікатного скла дозволяє довго насолоджуватися красою чайного листя і кольором чаю. Класична форма чайника привносить романтичне і спокійний настрій, в дусі кращих традицій чаювання!

У нашому магазині Ви також можете придбати підставку для свічки під чайник, що привнесе додаткові плюси до чаювання. Чайна свічка не тільки, створить додаткове джерело світла, але і заварений чай буде мати постійну оптимальну температуру. Чай заграє незвичайними фарбами і створить своєрідний антураж чаювання!

Скляний чайник може використовуватися як для одноразового заварювання чаю, так і для повторної заварки. В цьому випадку рекомендується залишати 1/3 настою в чайнику для виключення висихання чайного листя!

Важливі моменти при користуванню чайником!

996 грн.

Характеристики Прозорий скляний чайник "Хвиля"

Основні характеристики посуд
Вид: Жароміцний посуд
Матеріал:
Розміри:
Комплектація
Обсяг:
Вага:
Інформація про товар
Артикул G-YA03W
996 грн.

Відгуки Прозорий скляний чайник "Хвиля"

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Рекомендовані товари