30 грам - новий погляд на тайванські традиції


  • 21 березня 2021 15:07:20
  • Переглядів: 457
Від правильно упакованого листа до напою високої якості.

Для улунів і зелених зі сферичної скрутки:

    Сферична скрутка - це не тільки спосіб приготування чаю, але і кращий варіант для його зберігання. Такий вид скрутки дозволяє зручно і довго зберігати чай у вакуумній упаковці. Не великий об'ємний розмір дозволяє в маленькому вакуумному пакеті зберігати 30 грам чаю.

Для чорних і зелених чаїв з довгим листям поздовжньої скрутки:

    Для тайваньських чаїв - найважливішою характеристикою якості чаю є цілісність аркуша. Як правило, всі чорні чаї мають подовжню скрутку - і це ускладнює збереження самого листа. Але, тільки при цілому аркуші - при заварці чай вийде з справжнім ароматом, смаком і найголовніше - злегка солодкуватим. При ламкості листя в заварці з'являється гіркота. Чим більше лист зламаний - тим більше сильніше буде виражена гіркоту. Тому, наш чорний чай упакований в достатній об'ємному пакеті, який збереже лист цілим.

    Переваги 30-грамової упаковці не можна переоцінити саме така упаковка дозволяє домогтися максимального збереження чайного листа досить простим способом. Заварка поміщається в вакуумний пакет, завдяки якому чай не піддається впливу зовнішніх факторів, здатних змінити його смакові і ароматичні характеристики пил, волога і прямі сонячні промені просто не потрапляють всередину. Крім того, після розкриття упаковці завдяки невеликій вазі напій випивається досить швидко, не встигаючи за цей час увібрати в себе сторонні запахи, а також засохнути під впливом повітря.

    30-грамову упаковку оцінять і ті гурмани, які звикли до церемонії підходити з практичної точки зору. Одна пачка містить рівно 10 порцій по 3 грами кожна, відміряти які можна за допомогою звичайної чайної ложки. Таким чином, не потрібно витрачати багато часу на розрахунок необхідної кількості заварки підібрати його можна просто, виходячи з порцій на чайник для заварювання, а також індивідуальних переваг фортеці і насиченості напою.

    Любителям нових смаків також сподобається фасування в 30 грам вона дозволяє за досить короткий проміжок перепробувати досить велика кількість сортів, при цьому жоден з них не приїдається. Всі елітні чаї поставляються саме в такій упаковці, яку рекомендує і якій віддає перевагу асоціація чайних господарств острова Тайвань одна з найбільш статусних в світі, відома своїм педантичним ставленням до дотримання стандартів якості та контролем постачання.

    Дополнительный фактор, который повлиял на принятие решения правильная упаковка дополнительно подчеркивает элитарность чая и служит своеобразным знаком качества, подтверждая его оригинальность.