Зелений чай

Зелений чай

Зелений Чай - це значить купити максимальну натуральність, природність і користь, ми пропонуємо купити зелений чай з Тайваню Genuintea в Україні.

Купити зелений чай в магазині Genuintea ™ просто! Досить зробити замовлення по телефону: ✆ +380993115606, +380673785368 або самостійно оформити покупку на сайті. Все інше зробимо ми!

У нашому офіційному інтернет магазині чаю Genuintea ™ представлений чай ВИЩОЇ СОРТИ. Весь асортимент в наявності і завжди доступний для замовлення.

Зелений чай здавна вважався народним засобом від всіх хвороб, при цьому маючи відмінними смаковими властивостями і разнообразим сортів. Особливо цінними вважаються зелений чай з Тайваню, які ми пропонуємо в асортименті свого інтернет-магазину. Вони вирощуються в особливих погодних умовах, обробляються відповідно до стародавніми китайськими рецептурами і мають дивні смаковими і ароматичними якостями.

Вся наша продукція виробляється іменитими тайванськими чайними господарствами, які входять до складу нашої асоціації, тому в їх якості ми повністю впевнені і можемо сміливо рекомендувати їх кожного клієнта нашого магазину, причому по самим приємним цінами з урахуванням рівня якості.

На сторінці:
Сортувати:

Зелений чай Бао Чжун "Пушонг" | BAO-CHUNG GREEN TEA (30 гр.)

ЗЕЛЕНИЙ ЧАЙ БАО ЧЖУН  "ПУШОНГ" «Бао Чжун» чай, який поєднує в собі характери..

175.00грн.

Трав'яний збір з зеленим чаєм | CAMELLIA GREEN TEA (30 гр.)

ТРАВ'ЯНИЙ ЗБІР З ЗЕЛЕНМ ЧАЄМ Збір трав з зеленим чаєм - незвичайний настій, який в буд..

175.00грн.

Зелений чай Цуй Юй У Лун "Нефритовый" | JADE GREEN TEA (30 гр.)

ЧАЙ ЦУЙ ЮЙ У ЛУН "НЕФРИТОВЫЙ" | JADE GREEN TEA (30 гр.) Ексклюзивний чай унікальний у ..

115.00грн.

Зелений чай з жасмином "МОЛИ ЛЮЙ ЧА" | JASMINE GREEN TEA (30 гр.)

ЗЕЛЕНИЙ ЧАЙ З ЖАСМИНОМ "МОЛИ ЛЮЙ ЧА" Смачний зелений чай – одне з найбільш значущих над..

175.00грн.