Шу пуер "Червона печатка" - багаторічна витримка і незабутній смак

Немає в наявності Шу пуер "Червона печатка" - багаторічна витримка і незабутній смак

ШУ ПУЕР CNNP 2008 Р. "ЧЕРВОНА ПЕЧАТКА"

Як пуер вважається ключовим моментом у всьому списку чайних сортів китайського походження, так і компанія CNNP вважається певним еталоном компанії, яка займається його виробництвом. Незважаючи на свої злети і падіння, саме зараз настає своєрідна золота епоха, коли продукція компанії стабільно зростає аналогічно зростання попиту на пуер в усьому світі в цілому. Найрізноманітніші рецептури, оригінальні методики переробки чайного листа і постійні експерименти з вдосконаленням і так практично бездоганних продуктів - саме це зараз отримує кожен поціновувач відмінної шу пуеру «Червона Друк», який поєднує в собі дві найприємніші речі - відмінні смакові якості і дуже доступну вартість .

Саме цей сорт чаю можна назвати золотою серединою в плані співвідношення «ціна-якість», оскільки вартість його досить доступна, а майже десятирічна витримка дозволила чайному листу придбати дійсно незвичайний смак і аромат, які запам'ятовуються надовго. Охарактеризувати їх досить складно, оскільки складно врахувати впливу безлічі чинників-умови зберігання, термін витримки і індивідуальні переваги. Одне можна стверджувати однозначно - смак відрізняється від низькосортного продукту, який віддає землянистий і деякої затхлістю. Ще один важливий фактор, який впливає на формування смаку технологія постферментаціі. В даному випадку використовується принцип помірного бродіння, який чергується з делікатної прожарювання листя при досить високих температурах. Упаковка в рисовий папір і пресування в певний момент переробки чайного листя служать завершальними факторами, які формують підсумкову ароматичну і смакову композицію цього чудового чаю.

ЧАЙНЕ ГОСПОДАРСТВО, ВИРОБНИК ШУ ПУЕР CNNP 2008 Р.

Назва ж має досить глибоким історичним корінням і свідчить про те, що якість чаю гарантується заводом-виробником. Для знаючих людей це питання і зовсім не викликає сумнівів, адже CNNP (найстарішої китайської фабрики належить національній компанії CNNP досить давно вважається справжнім експертом міжнародного масштабу в усьому, що пов'язано з пуерами, а заводи компанії розташовуються на батьківщині цього чаю. Регіон Юньнань вважається ідеальним для створення сортових чаїв пуерів, оскільки саме там створені ідеальні умови для його переробки і вирощування. Навіть тайванські майстри в цьому плані заздрять іменитої китайської компанії, оскільки самі дуже люблять цей чай, але не можуть створювати його самостійно. Саме тому чайні експерти господарства Tea Park ухвалили рішення про регулярної закупівлі якісного пуеру в CNNP для подальшої реалізації. Завдяки цьому кожен клієнт асоціації Genuintea володіє унікальною можливістю насолодитися оригінальним китайським шу пуером 2008-го року « червона печатка », вартість якого буде набагато нижче, ніж навіть на відомих китайських аукціонах. Обумовлено це тим, що закупівля проводиться тайванськими фахівцями за реальними цінами, а транспортні за витрати зводяться до мінімуму через відсутність посередників.

КОРИСНІ ВЛАСТИВОСТІ ШУ ПУЕР CNNP 2008 Р.

Користь від вживання шу пуеру - ще один безперечний плюс цього чаю. Завдяки технології постферментаціі, листя чаю з кожним роком витримки здобуваю нові смакові якості, і підсилюють свої корисні для організму властивості. Відмінний тонізуючий ефект, поліпшення самопочуття, концентрація уваги - основні впливу шу пуеру на человека.Благодаря такої любові тайваньських чайних майстрів до іменитому шу пуеру, він тепер доступний і в Україні, тому кожен бажаючий може досить легко перейнятися культурою Сходу, насолоджуючись дивовижними нотками смаку пуеру , який виготовлений одні з кращих виробників в світі - куньміньской фабрикою CNNP. Наша ж асоціація доклала максимум зусиль для того, щоб його вартість залишалася на досить прийнятному рівні, а умови зберігання лише тільки покращували смак чаю з року в рік протягом останнього десятиліття.


Виробник
Чайне господарствоКуньмінской фабрика CNNP
Рік врожаю2008
Основні характеристики
Вид чаюПуер
Комплектація
Вага357 гр.

Написати відгук

Зареєструйся, залишай відгуки про товар, заробляй бонуси!
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Асоціація Genuintea
Гарантує якість і заявлені характеристики кожного виду чаю і його оригінальність!

  • 850.00грн.
  • Ціна в бонусних балах: 850*

Теги: Пуер, Шу Пуер,