Шен Пуер Фенгхуан Фенікс Тоу Ча з багаторічною витримкою по найприємнішою ціною в Genuintea

Шен Пуер Фенгхуан Фенікс Тоу Ча з багаторічною витримкою по найприємнішою ціною в Genuintea

Шен пуер 2000 р Фенгхуан Фенікс Тоу Ча (2000 Fenghuang Phoenix TuoCha)

Шен пуэр Фенгхуан Феникс Тоу Ча

Виробник: Чайна фабрика "Tulin Phoenix tea" factory

  • Фабрика виробник: компанія «Туліна» (Китай);;
  • Рік виробництва: 2000 р.;
  • Тип: чай природної ферментації «шен-пуер»;;
  • Місце виробництва: Китай, провінція Юньнань;;
  • Примітка: Зазвичай зберігається понад 10 років; зберігати в прохолодному сухому місці; чим більш тривалий час зберігається чай, тим більше в ньому утворюється гліколю. Аромат чаю також може змінюватися з плином часу.;;
Шен пуэр Фенгхуан Феникс Тоу Ча

Класичний пуер Точа Фенікс компанії «Туліна» - це відібраний крупнолистовой чай вищої якості з провінції Юньнань, складений в поєднанні з дикоростучих в'яленим чаєм (Шайцін Маочі), який належить до сорту «шен-пуер» ( «молодий» пуер). Чай «Точа-Фенікс» був проведений у 2000 році, його зберігання та дозрівання здійснювалося на складах Іцянь (Тайвань), термін витримки чаю становить понад 16 років. В ароматі чаю присутні нотки природного камфори і відсутні сторонні запахи і запах цвілі!

Шен пуэр Фенгхуан Феникс Тоу Ча

Чай «Точа-Фенікс» компанії «Туліна», вироблений у 2000 році, має належну ступінь пресування, точи щільні і рівномірні, при вдиханні можна відчути легкий запах камфори. При заварюванні вода змінює свій колір від самого початку зеленого до червоно-коричневого кольору. Чайний відвар чистий, прозорий і запашний. Смак злегка терпкий. Чай має прекрасну сполучуваністю, але залишає солодке післясмак після терпкого і в'яжучого відчуття. Смак такого чаю в результаті довгого терміну витримки стає багатшим! Даний шен пуер стане гідним екземпляром в колекції будь-якого чайного гурмана!

Шен пуэр Фенгхуан Феникс Тоу Ча

Чайна фабрика «Туліна» (провінція Юньнань, Китай) - це комплексне спеціалізоване підприємство, яке спеціалізується на посадці чайного листа, виробництві, переробці і реалізації чаю. Попередником компанії стала чайна фабрика, відкрита в 1985 році в повіті Наньцзянь. Яку виробляє компанія «Туліна» класичний чай Пуер «Точа Фенікс» і «Брикет Фенікс» - це продукція, яка спочатку проводилася на чайній фабриці повіту Наньцзянь і стала відомою ще в минулому столітті. Торгова марка «Туліна» і «Уляншань» - це торгові марки, які широко відомі на материковому Китаї, в Гонконгу, Макао, Тайвані, Південно-Східної Азії і успішно реалізуються на ринках Японії, Європи і Америки.

Шен пуэр Фенгхуан Феникс Тоу Ча

Чайна індустрія компанії «Туліна» ґрунтується на високогірних екологічних чайних плантаціях «Уляншань», розміри яких становлять 70 000 му (4900 га). Компанія володіє високоврожайними екологічними, органічними плантаціями чаю високої якості, протяжність яких становить понад 7000 му (490 га). Компанії належить 8 об'єктів первинної обробки чаю, виробнича потужність реконструйованої і модернізованої виробничої лінії і допоміжного обладнання становить 3000 тонн, фабрика з виробництва чаю займає площу більше 50 му (3,5 га), і вже є першою виробничою базою країни в галузі переробки чайного листа . Сировина для виробництва чаю компанією «Туліна» збирається з різних місць району г.Ліньцан, Баньна, Симао провінції Юньнань; особливо це: чай-сирець Уляншань, Юле, Маньса, Геден, Манчжу, Маньчжуань, Ібан, Цзінмай і інші відомі сорти, які складають різноманітність і багатий вибір сировини для виробництва чаю.

Шен пуэр Фенгхуан Феникс Тоу Ча
Шен пуэр Фенгхуан Феникс Тоу Ча
Виробник
Чайне господарствоКитай, Чайна фабрика "Tulin Phoenix tea" factory
Основні характеристики
Вид чаюШен пуер
Комплектація
Вага100 гр.

Написати відгук

Зареєструйся, залишай відгуки про товар, заробляй бонуси!
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Асоціація Genuintea
Гарантує якість і заявлені характеристики кожного виду чаю і його оригінальність!

  • 1 225.00грн.
  • Ціна в бонусних балах: 1225*

Теги: Пуер, Шен Пуер,