Улун "Да Хун Пао" - вибір справжніх гурманів!

Улун "Да Хун Пао" - вибір справжніх гурманів!

Збери з чаю свій унікальний подарунок!

Збери витончений подарунковий набір в оригінальній упаковці: "подарунковий чайний набір"

ЧАЙ ДА ХУН ПАО "Великий Червоний Халат"

Незважаючи на той факт, що більшість найзнаменитіших китайських улунов виробляються на острові Тайвань, є приємні винятки і з материкового Китаю. Одним з найбільш відомих можна назвати чай Та Хун Пао, який не тільки славиться своєю популярністю, але і багатою історією. Відповідно до класичної китайської класифікації чай відноситься до традиційних улунам з сильною ферментацією, а виростає він на кручах гори Уі в регіоні Фуцзянь. Одне з його найпопулярніших назв - «Великий червоний халат», причому історій його появи існує дуже багато.

Особливу цінність чай набуває з огляду на те, що росте він безпосередньо на схилах гори, що ускладнює процес його збору. Також важливою особливістю можна назвати той факт, що процедура збору чайного листя відбувається всього один раз в рік у весняний період.

ЧАЙНЕ ГОСПОДАРСТВО, ВИРОБНИК ЧАЮ ДА ХУН ПАО


Чайне господарство "Tea Park" factory,  China, Fujian region 

  • Делікатна ручне збирання врожаю і натуральна ароматизація;
  • Висота чайної плантації: 600 метрів;
  • Чайне виробництво: 100% органічне землеробство без застосування пестицидів і шкідливих речовин;
  • Сорт Да Хун Пао."Великий Червоний Халат"

КОРИСНІ ВЛАСТИВОСТІ ЧАЮ ДА ХУН ПАО

Запах завареного настою відрізняється багатогранністю, та й змінюється він з кожним наступним протокою. В цілому ж букет складається з квіткових і деревних відтінків, доповнених ароматами горіхів і меду. Колір чаю в залежності від протоки змінюється від м'якого золотистого до насиченого бурштинового. Смак у напою виходить досить насиченим, з легкої солодкістю. За рахунок цього його можна пити без цукру, повністю насолоджуючись впізнаваним смаком і ароматом. При цьому початкова терпкість в смаку при наступних заварка змінюється, набуваючи більш м'які фруктові відтінки.

При всій своїй унікальності і всесвітньої популярності купити такий чай в Україні по дійсно адекватною ціною можна - в цьому допоможе інтернет-магазин Genuintea. Кожен наш клієнт при покупці отримує оригінальну продукцію найвищого рівня якості. Що стосується вартості, то ми пропонуємо найкращі умови за рахунок того, що виробляємо прямі поставки в Україну, тим самим забезпечуючи прийнятний рівень цін і гарантуючи справжність всієї своєї продукції.


Основні характеристики
Вид чаю Да Хун Пао
КласифікаціяГірський
СпецифікаціяУлун
СкладЧай сильно ферментированный
Спосіб зберіганняЗберігати в прохолодному, чистому, добре вентильованому приміщенні без сторонніх запахів з вологістю повітря не більше 70%. Уникати потрапляння прямих сонячних променів.
Виробник
Чайне господарство«Tea Park». Сім'я Хуан
Регіон плантаціїChina, Fujian region \Китай, Провинция Фуцзянь
Висота плантації600 метрів
Рік врожаю2019

Написати відгук

Зареєструйся, залишай відгуки про товар, заробляй бонуси!
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Запах завареного настою відрізняється багатогранністю, та й змінюється він з кожним наступним протокою. В цілому ж букет складається з квіткових і деревних відтінків, доповнених ароматами горіхів і меду. Колір чаю в залежності від протоки змінюється від м'якого золотистого до насиченого бурштинового. Смак у напою виходить досить насиченим, з легкої солодкістю

Одного пакету Вам вистачить на 10 заварювань.
На стандартний чайник 0,5 літра достатньо 3-х грамів чаю! Детальніше в статті

Асоціація Genuintea
Гарантує якість і заявлені характеристики кожного виду чаю і його оригінальність!

  • 299.00грн.
  • Ціна в бонусних балах: 299*

Доступні опції

Теги:Улун,