Синій чай (Анчан) – метеликовий горошок

Повідомлення від yura 06.06.2019 0 Коментарі

Синій чай (Анчан) – метеликовий горошок

Трав'яний напій синього кольору, батьківщина якого є Королівство Таїланду, був відкритий більше 500 років тому і є народним «Синім чаєм» для Тайців.

Синій чай - це екзотичний напій. Його готують шляхом заварювання з квіток кліторія трійчастого з сімейства бобових. Крім основної назви ця квітка має і інші поетичні назви - «Тайська орхідея» або «метеликовий горошок». На місцевому тайському діалекті чай звучить як «Анчан».

Тайська трав'яниста ліана цвіте круглий рік. Бутони яскраво - синього кольору і саме вони служать основною сировиною для синього кольору. Крім чаю, квіти Тайської орхідеї використовують в харчовій промисловості як натуральний барвник.

 В кінці 80-х років минуло століття синій чай, як напій широко поширюється по всьому світу. Його екзотичний вид і корисні властивості приносять йому славу у чайних гурманів і шукачів чогось нового.

Що корисного знаходиться в бутонах Синього чаю?

Ось короткий перелік:

• Вітаміни групи В (В1, В2, В12 і т.д.)

• Аскорбінова кислота (вітамін С)

• Вітаміни групи D і Е

• Залізо, магній, марганець, калій, фосфор, кальцій.

Ці вітаміни і мікроелементи створюють сприятливу дію на організм людини. Основне його призначення - заспокоює нерви і нормалізує роботу серцево-судинної системи.

 На відміну від тайського та інших синіх чаїв - наша компанія «Genuintea», спільно з тайванським фахівцями підібрали відповідний купаж - складається з Тайванської чаю «Бао Джун» (зелений чай) і лемонграсу. Поєднання чаю, тайської орхідеї, лемонрасса - створили неповторний смак напою, наситивши його додатковими мікроелементами і вітамінами, набагато розширивши його корисні властивості.

Більш докладно про корисні властивості Нашого «Синього чаю» в наступній статті.

Залишити коментар