30 грам - новий погляд на тайванські традиції

Повідомлення від yura 25.12.2017 0 Коментарі

30 грамм новый взгляд на тайваньские традиции.

Піднебесна завжди славилася своїм особливим ставленням до чайної церемонії в цій країні вона займає культове місце. При заварюванні напоїв велика увага приділяється кожному етапу дотримуючись всіх необхідних правил, що мають свої корені в глибину століть, майстри домагалися справді чудового смаку, який вражає цілою гамою оригінальних і неповторних відтінків. Важливим аспектом також вважається якість сировини, адже тільки з хорошою заварки можна отримати божественний напій. Саме тому традиційно склалися і правила фасування, завдяки яким властивості чайного листа залишаються незмінними на протязі терміну зберігання.

Від правильно упакованого листа до напою високої якості.

Переваги 30-грамової упаковки не можна переоцінити саме така упаковка дозволяє домогтися максимального збереження чайного листа досить простим способом. Заварка поміщається в вакуумний пакет,

 завдяки якому чай не піддається впливу зовнішніх факторів, здатних змінити його смакові і ароматичні характеристики пил, волога і прямі сонячні промені просто не потрапляють всередину. Крім того, після розкриття упаковки завдяки невеликій вазі напій випивається досить швидко, не встигаючи за цей час увібрати в себе сторонні запахи, а також засохнути під впливом повітря. 30-грамову упаковку оцінять і ті гурмани, які звикли до церемонії підходити з практичної точки зору. Одна пачка містить рівно 10 порцій по 3 грами кожна, відміряти які можна за допомогою звичайної чайної ложки. Таким чином, не потрібно витрачати багато часу на розрахунок необхідної кількості заварки підібрати його можна просто, виходячи з порцій на чайник для заварювання, а також індивідуальних переваг фортеці і насиченості напою.

Любителям нових смаків також сподобається фасування в 30 грам вона дозволяє за досить короткий проміжок перепробувати досить велика кількість сортів, при цьому жоден з них не приїдається. Всі елітні чаї поставляються саме в такій упаковці, яку рекомендує і якій віддає перевагу асоціація чайних господарств острова Тайвань одна з найбільш статусних в світі, відома своїм педантичним ставленням до дотримання стандартів якості та контролем поставок.

Асоціація Genuintea вирішила не відходити від традицій, пропонуючи своїм клієнтам саме таку фасовку, яка вважається загальноприйнятою і класичної. Додатковий фактор, який вплинув на прийняття рішення правильна упаковка додатково підкреслює елітарність чаю і служить своєрідним знаком якості, підтверджуючи його оригінальність.

Залишити коментар